Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem valakit, akihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem valakit, akihez lelkileg nagyon közel kerültem. Hogy felejtsem el? Egy teljesen átlagos, de nagyon kedves ember. Igazi úriember.

Figyelt kérdés
Nem tudom a fejemből kiverni, akaratomon kivül szinte , de elmondtam neki hogy mennyire szimpatikus nekem.Semmi nem történt, ne értsétek félre csak egyszerűen megbolondultam.Olyan mintha mindig őt kerestem volna..Anya vagyok, házasságban élek .Ezt az érzést nem akarom, nagyon szenvedek miatta , a hiányától.. Nem él vissza a helyzetével, nem használja ki esendőségemet, de megbántani sem bánt meg.Hogy felejtsem el?
2016. okt. 10. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos igen, like attracts like. Olyat nyújt amit a férjed nem. Nem értem, miért kellene elfelejteni. Dugjuk a fejünket a homokba? Már gyerekek vannak. Jó ember a férjem, csak éppen nem kapom meg azt lelkileg és érzelmileg, amire szükségem van. Minek vagytok együtt? Sosem értettem az ilyet.


35F

2016. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A férjemet megcsalni nem tudnám, de ha tudnám hogy a másik férfi ugyanúgy szeretne , elválnék miatta tudom hogy így nincs értelme a házasságban maradni
2016. okt. 10. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Na de most ő is ezt érzi vagy sem?
2016. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már ki is mondtad:

"tudom hogy így nincs értelme a házasságban maradni" -> ennyi a lényeg. Csak a saját félelmed és megszokásod köt a házassághoz már. Nem a másik fél miatt kellene kilépned a házasságból, hanem magad miatt...

2016. okt. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!