Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek van okom feltekeny lenni? Voltatok mar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A baratom egy olyan hyen dolgozik ahol csak nok vannak es van egy munkatatsnoje akivel elegge joban vannak es jol is nez ki de tagadja hohy tetszik neki pedig tudom milyen az izlese es szerintem igen. Sokszor viccelodnek egymassal meg beszologat neki a baratom o mondjuk ilyen hogy beszologat mindenkinek de megis ugy erzem hogy tetszenek egymasnak. Nem tudom mit higyjek hogy megcsal-e vele vagy csak munkatarsi viszony van koztuk.. nagyon zavar hogy ok ilyen joban vannak
2016. okt. 17. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat, nem akarlak elkeseriteni, de a baratnomnek pont igy ment tonkre a hazassaga :( A ferje osszejott a kolleganojevel, akivel napi 8 orat egyutt dolgozott. Azota elvaltak, a baratnom kapott egy hazat a volt ferjetol, az uj csaj (kollegano) meg bekoltozott az o hazukba a palival...
2016. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!