Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen óvatosak a vidékie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen óvatosak a vidékiek az "idegenekkel? " (26F)

Figyelt kérdés

Leszólítottam pár lányt a vonaton. Az egyikkel 3 hétig beszéltünk, mindent megtudtam róla, de tényleg mindent, majd nem akart találkozni, kicsit erőteljesebben rákérdeztem (3 hét után??.) majd finoman lerázott és mivel nem vettem a lapot letiltott.


A másik esetben csak simán nem állnak velem szóba.


De például volt egy fotós lány, és ez azért is érdekes mert nekem is hasonló a szakmám, ő rendesen oda volt értem, megbeszéltük, hogy majd lefotóz, aztán eltűnt fél órára, írtam neki, hogy azért ha elmegy szólhatna mert vártam a válaszát és hülyén jön ki, hogy irogatok, hogy "itt vagy amúgy?"

Erre leteremtett, megmondta, hogy ez így nem fog működni és le is tiltott mint valami senkit.


Most egyrészt ha túl lágy vagyok a lányokkal (előzékeny) akkor nem érdeklem őket mert nekik a kemény srácok kellenek.

De az mindegy, hogy amúgy lehet én is iszonyat kemény vagyok csak a nőkkel lágy?...

Szóval úgy érzem itt vidéken a helyi menőjancsik érvényesülnek a roncs crossmotorjaikkal meg a mindenféle szedettvedett kapcsolati hálójukkal, én meg így "gyüttmentként" egy nagyon gyanús névtelen idegen vagyok akit azonnal le kell tiltani ha valami olyat mond.

Nem értem.

Amúgy ez székesfehérvár környéke.


2016. okt. 22. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Húhaaa:)
2016. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Van ez így más környékeken is. Ismerkedni a "valóvilágban" már eleve gyanús az embereknek. Ha belegondolok, egy kapcsolatom se lett abból, hogy valakit leszólítottam. Nem bízunk egymásban. Minimum az ismerős ismerősének kell lenni, aki be kell, hogy mutasson, különben csak a bezárkózás megy. Sajnos sok mindent ezzel nem lehet kezdeni, próbálkozni kell.
2016. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Biztos közhely, de még arra tudok tippelni, hogy azok a lányok akik szóbaállnak velem az identításomat akarják letapogatni. (mennyire gazdag a családom, stb) de olyan óvatosan, hogy ők semmilyen szempontból ne jöhessenek ki belőle rosszul.

Amikor úgy érzik, hogy nem vagyok sem gazdag, sem befolyásos, és nem jelentek kockázatot a pozíciójukra sem (nem ismerek senkit a környéken) akkor egyszerűen csak letiltanak és kész, és jön a következő áldozat.

2016. okt. 22. 08:37
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Az a gond, hogy beszélgetés alatt is elejtesz ilyeneket, amiből lejön, hogy te is az a görcs vagy, aki azon kattog, hogy a nőknek csak az alfahím kell, meg aki gazdag és befolyásos, egyébként minden nő ku.rva és pénzéhes, meg a többi hasonló fa.szság. Ráadásul általánosítasz, mint állat, magyarul egyiket sem sikerült annyira megismerned három hét beszélgetés alatt, hogy saját személyiséget tudj hozzá társítani, ugyanúgy egy nagy általános kupac részeként gondolsz rá.

Hát így kur.vára nem lehet ismerkedni a lányokkal! Tudod, a nők nem ilyen kis görcsöket akarnak maguk mellé, akit talán csak hajszál választ el a nőgyűlölettől, vagy már az sem.


És igenis lehet élőben is ismerkedni, pl. én is jöttem már így össze pasival, és ráadásul Fejér-megyében lakok is egy kis faluban: minden normális csajnak és pasinak van valakije.


Szóval pech, de a te készülékedben van a hiba.

2016. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

En meg arra, hogy elriasztod oket a tulzott akarasoddal, gorccsel. Meg arra, hogy nem akarnak tavkapcsolatot, de jol esett nemik egy kis flort, leesett a rozsaszin szemuveg es rajottek, hogy ez nekik nem vallalhato.

De neked persze, hogy megmyugtatobb magadat latni tokeletesnek es mast okolni meg ilyen baromsagokkal jonni. Ha amugy os ilyen beteges gondolkodasod van es nem csak eltulzott most a csalodottsagtol, nem caoda, hogy leraztak

2016. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Lépj tovább! A következő 3-4 lánnyal játszd el te is pontosan ugyanezt, ignoráld, tiltsd le őket, szakíts meg velük minden kapcsolatot, kommunikációt az összes létező platformon. Néhány hülyére vett nő után helyre fog rázódni az önbizalmad. Ne kezeld a nőket emberi lényként (ők sem kezelik a normális hapsikat emberként, kedvükre játszadoznak a férfiak érzelmeivel), ugyanis soha nem fognak megbecsülni, ha így állsz hozzájuk. Ha a földön fetrengve segítségért nyújtják a kezüket, csak bátran taposd bele őket a posványba. Nem kell ezekkel különösebben törődni, inkább azon agyalj, ki legyen a következő áldozatod.
2016. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Vidéki"...


Komolyan mint valami béna amcsi filmben, ahol a vidék automatikusan az a tipikus "kihalt western-város" a folyamatosan nyikorgó székkel a kocsma előtt meg a "hávdú sztréndszö" jellegű dohányosokkal.


És ahol az idegeneket "nem szeressük a te fajtádat errefelé!" dumával fogadják.

2016. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
valahogy úgy érzem az utolsó előtti mondta meg a frankót.
2016. okt. 22. 10:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy ugy erzem, vele vagy egy szinten. Sose lesztek ertelmes emberek ilyen elvakult korlatoltsaggal.
2016. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

nem biztos, hogy azért, mert vidékiek.


lehet, hogy ehhez vannak hozzászokva.

lehet, hogy jó sok félelmet és intést csomagot a családjuk a tarisznyába.

lehet, hogy simán nem érdekled őket.

2016. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!