Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akinek tetszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akinek tetszek, de nagyon csúnya szegény. Hogyan tudassam vele azt, hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Néhány napig nyomult rám, aztán azóta én kerülöm őt. Azóta abbahagyta a nyomulást, de zavar engem. Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

2016. okt. 22. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy valami érett érzelmileg / lehet értelmileg sem !


Így:

" Bocsi, de nem vagy az esetem, nem illünk össze, nem menne. "


- és akkor még a lelkébe sem gázolsz!

De le merném fogadni, ha két fokkal szebb lenne, meghúzni azért meghúznád.

2016. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
miért zavar, ha nem is nyomul? suliban, melóban is kiborulsz attól, aki csúnya, nem szimpi?
2016. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Mit kezdj azzal a helyzettel, hogy nem elég, hogy felszínes vagy, de még egy paraszt is?
2016. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Először is örülj annak, hogy valakinek tetszel! Mégha az illető nem is az eseted. Másodszor nem értem mi a probléma? Attól, hogy csúnya még beszélhetsz vele. Ne félj, a rondaság nem fertőző betegség! Miután közlöd vele, hogy "ne haragudj, de már van barátnőm és szeretem. Vagy "nem vagy az esetem. Nem válsz automatikusan Quasimodóvá(csunya férfi, akit agyonvertek a városlakók, mert rühelték, hogy púpos). A lány bizonyára túl fogja élni, ha elég tapintatosan közlöd vele a dolgot. És idővel majd összejön valaki mással. Mert tapasztalatom szerint az emberek 90% a felületes, de nagyon, csak ezt ügyesen titkolják. A maradék 3% a vak, 5%a nyomorék 2% a pedig rondáb mint az udvarlójuk.
2016. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne izgulj hamar ki fog ábrándulni belőled,mert rájön hogy egy kis nyomi vagy.
2016. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jha...meg egoista is.....
2017. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!