Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mélyebb lesz a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mélyebb lesz a férfiak hangja, ha a kiszemeltjükhöz beszélnek?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de a neten olvastam. :D

Azért érdekel, mert aki nekem tetszik, ő éppen ellenkezőleg, magasabb hangon beszél velem, mint mással.

Vagy ennek nincs sok jelentősége?

Köszi a választ. :)



2016. okt. 22. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. ;) mindent elhiszel amit a neten olvasol?
2016. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel , belinkeled a cikket,légyszi :)
2016. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:D

[link]


Angolul van, egy kutatáson alapszik. Végülis egy kicsit ellentmondásos szerintem ez a rész:


When the men were talking to women they found attractive, the researchers found the men tended to speak in a more variable tone. Their voices had a rising and falling inflection that sounded sing-songy.


In addition, when the men spoke to women they consider less attractive, their voices were not quite as deep as when they spoke to women they considered attractive.

2016. okt. 22. 15:24
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Omgoooood!

Te jo ég ,én németet tanultam!!

2016. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha olyannal beszel aki tetszik neki, akkor hullamzik a hangtonusa, kicsit olyan enekles-szeru lesz a beszede.


Ha olyannal beszel, akit nem talal vonzonak, akkor nem olyan mely hanggal beszel.


Passz. A baratomnak neha kifjezetten furan nyavogos-hullamzo a hangja. :) Imadom. Ugy koszon, mint egy kisgyerek: Sziiiiiijaa! 😊😘

2016. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik haverom évekig bele volt zúgva egy csajba. Ő volt neki a nagy Ő az etalon, Pár évre rá! össze is jöttek és akkor olyan hangon szólalt meg, hogy nem ismertem rá. Magasabb volt két szinttel a hangja, kissé nevetségesnek hatott. Ezt teszi a szerelem.
2016. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is viccesnek találom, amikor a kiszemeltem így szól hozzám. Olyan cuki. :) Mi, lányok is megváltoztatjuk a hangjukat, ha olyannal beszélünk? Én nem vettem észre magamon.
2016. okt. 29. 13:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem aranyosabb/gyerekesebb lesz a hangom, de ha normálisan beszélek akkor meg mély.
2016. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó, fiú vagy lány vagy?
2016. okt. 29. 17:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányoké meg magasabb lesz, ha vonzódnak hozzád. Ezért beszélget velem minden lány olyan hangon, mint Batman. :(
2016. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!