Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet gazdag férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gazdag férjet találni aki eltart és megalapozza a jövőmet néhány lakassal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Bárhol habeleg jól nézel ki és bármit bevesz a gyomrod.
2016. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%
Nagyon egyszerű, el kell menni eszkortosnak (magyarul: k...rva) és reménykedni, hogy téged is elvesz valamelyik gazdag kuncsaft. Van erre példa bőségesen a magyar celebvilágban. Lásd: Sarki Kati, Szajha Timike.
2016. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Juj....
2016. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Az első erősen téved. :D

Olyan férfit könnyű találni aki jómódú, és eltudna tartani, egy mondjuk átlagos minőségű életvitelben, azonban olyat aki lakásokat, és luxust biztosít számodra már annál nehezebben.

Ahhoz, hogy valaki házakat vegyen neked(ha nem falura gondolunk), annak súlyos anyagi vonzata van. Emellett gondolom 3-4 lakás mellé kéne egy autó, pár milliónyi ékszer, ruhák, stb. Közel 100 millió Ft-ról beszélünk.


Teljes mértékben elfogadható, minden igényt kielégítő lányok 15-20e Ft-ot kérnek.


Így a valóságban nem kiéhezett, bárkivel megelégedő férfiakról beszélünk! Sőt, hogy felkeltsd egy ilyen pasi érdeklődését ahhoz, nagyon jól kell kinézned! Ilyen körökben kell mozogj, és elkell hitetned vele, hogy Te megérsz ennyit.

Emellett számos ilyen kapcsolat titokban folyik, meglévő feleség mellett.

Mivel jár egy ilyen kapcsolat? Személyektől függ.

Van aki nagyon rávan mozdulva a gyerek témára(ami valljuk be a Nőnek is elég jó befektetés).

Van aki meg a maximális diszkrécióra vágyik, mellette a nem hétköznapi dolgaival.


Szóval, jól kell kinézned, és magával a személyiségeddel is elkell varázsolnod. Időben észrevéve azt, hogy csak eltart vagy konkrétan meg is alapozza a jövődet.

2016. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Jajj, drágaságom. Nekünk össze kellene fogni, ugyan is én meg egy nagyon gazdag nőt keresek férjnek. Lehet fiatal, csinos is.
2016. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
5. vagyok, bocs de feleségnek keresek.
2016. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig olyanokat találtam pont akik eltartottak de havi 200 tol még nem lesz biztosítva a jövőm.1 lakást kaptam eddig migbaratnom hozzáment egy fazonhoz és már 4 lakást kapott egész nap wellness vasarolgatas az élete.pedig én is nézek ki úgy sőt...
2016. okt. 22. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Araboknál próbálkozz.
2016. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mivanveletek? ***** válasza:
77%

Régen játszottam egy Sims nevű "élet" játékkal..Tudjátok..?? Munka,család,kocsi szórakozás,ilyesmik..Család nem volt,de volt két "csajom" akiknek megalapozta a jövőjüket házakkal,meg drága holmikkal...Nevük is volt...Ócska1 és Ócska2...

Szánalmas!!!!

2016. okt. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert mindent ne higgyunk mar el....
2016. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!