Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha megcsókolt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha megcsókolt és utána szóba sem áll velem? Szeretném megbeszélni vele a történteket és azt, hogy hogyn tovább. De nem tudom elérni.

Figyelt kérdés

Egyik este egy haveromnál voltam és mind a ketten nagyon rosszul éreztük magunkat. Éppen akkor jöttek a nagy nehézségek - neki tönkre ment a gépe, amin az összes jgyzete volt, engem meg előző nap hagyott el a barátom. Később megjött a haverom bátyja, aki szintén nem volt jó passzban, mert a munkájával történt valami katyvasz.

Valahogy ketten maradtunk haverom bátyjával és akkor elkezdett ölelgetni, meg borzolta a hajamat. Nekem már régóta tetszett, de nem nagyon akartam kimutatni, mert mégis csak a haverom testvére és nem gondoltam, hogy ez jóra vezethet. De most annyira kimerült voltam, hogy nem bírtam tovább tartani magam és megkérdeztem, hogy mit akar tőlem. Akkor leesett neki, hogy mi van. Elgondolkodva rám nézett és azt mondta, ne engedjem, hogy kihasználjon. Utána megcsókolt. Akkor bejött a haverom, de gyorsan ki is ment. A srác megkérdezte, hogy az öccse tudja-e, mire mondtam, hogy igen. Erre azt is megkérdezte, hogy és vele mi lesz, mire mondtam, hogy nekem a tesója nagyon jó barátom és nem hiszem, hogy valaha bárki is közénk állhat. Akkor még egyszer megcsókolt. Utána azt mondta ne haragudjak, hogy kihasznált. Aztán valaki kopogott én felálltam és mondtam neki, hogy ne szórakozzon velem. Aznap már nem beszéltünk erről, de másnap kaptam egy smst, hogy beszélnünk kéne. Írtam neki, hogy jól van. Erre ő nem reagált semmit. Másnap felhívtam, de kinyomta aztán írt, hogy majd visszahív. Ez három napja volt és azóta is hív...



2016. okt. 24. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy kicsit zavaros az a rész, hogy most akkor ő a haverod barátja vagy testvére-e, valszeg ő nem az a megbeszélős fajta. Részéről ennyi.
2016. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se fuss utana.Ennyire kellettel.
2016. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta megint írt, hogy beszéljünk...
2016. okt. 26. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyen benned tartás, legalább három napig ne érj rá!

Én a helyedben venném a lapot, ennyi volt és kész, nem aláznám magam, hogy fussak utána.

De látszik, hogy te nagyon odavagy érte, így legalább csak arra figyelj, ne alázd le magad nagyon!

2016. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Történt valami azóta?
2016. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, megegyeztünk hogy nem folytatjuk. De én nyilván szeretem, ő pedig továbbra is inkább azt érezteti, hogy nem vagyok közömbös a számára. Szóval ennél nem lehetne rosszabb a helyzet...
2016. nov. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!