Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni ezt a korszakomat?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy az utóbbi időben túl sok csalódás ért, nem voltam készen egy komoly párkapcsolatra, így sokáig prostikhoz jártam.

Nem szeretnék túl részletesen beszélni erről, de a lényeg, hogy most már kicsit bánom, hogy idáig elmentem, csak mert sokat csalódtam. Rájöttem, hogy nekem érzelmek is kellenek, csak a megfelelő embert nem találtam még meg ehhez.

Úgy érzem képes lennék lépni és ismerkedni, de kicsit megbántam a történteket.


20/F


2016. okt. 25. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne bánd, hiszen tapasztalatokat szereztél, amik később is a hasznodra lesznek. Volt egy ilyen korszakod és kész. Akkor, az "akkori eszeddel" ez tűnt a legjobb megoldásnak, most már másképp tennél, de látod, ehhez mindezt meg kellett tapasztalnod.
2016. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni. Mindenkinek vannak "bűnei" a múltjában amikre nem büszke. De megélted, kipróbáltad, tudod hogy nem ez kell neked. Nem kell vele dicsekedni, ha igazan fontos lesz majd neked egy lány, mond el egyèbkent meg ez csak a te dolgod
2016. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt mikor jön az "ócska r¡banc, max dugni kellenél, kapcsolatra nem" duma?

Minden rosszindulat nélkül, csak kíváncsiságból kérdem...

2016. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!