Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egy ember képtelen gerinccel, egyenesen eléd állni megmondani, hogy bocs, de unlak már és hagyjuk a retekbe?

Figyelt kérdés

Nem magamról van szó hálistennek, csak érdekelnek az emberi kapcsolatok és épp mesélt valaki egy nagyon gáz sztorit.


Mit gondol az ilyen ember magában? Azt hiszi, neki minden jár és csak úgy dobálózhat mások érzéseivel?


Kinek mi a tapasztalata, véleménye?


2016. okt. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha gerinccel, egyenesen elé állnál és megkérdeznéd tőle?
2016. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem velem történt, csak foglalkoztat valahol engem is, majd az ismerős megkérdezi de kiakasztó, milyen emberek élnek köztünk.
2016. okt. 25. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem látok bele ebbe teljesen. Mert van gerincem és használom is..!! :D


Viszont, még éretlenebb koromban, annyira bennem volt, hogy mindenből hozzuk ki a legtöbbet és a lehető legkevesebb embert bántsuk.

Buta voltam nagyon! Pont ezzel bántottam embereket és magamnak ártottam lelkileg a legtöbbet a sok vívódással - gyötrődéssel.


Az apróságok mellett, kétalkalommal.. ha ugy tetszik, {gyáva voltam szakítani}! Nyugtatgattam magam, hogy majd jó lesz, majd jön aminek jönnie kell, stb.. Nem jött nyilván, és sem jobb sem könnyebb nem lett! Ebből adódóan volt két nagyon csúfos szakításom.

Később hittem egy lánynak aki a barátnőmnek mondta magát, közben pedig, három éven át hazudott és ráment arra a fiúra, akivel én találkozgattam! Amikor szembesíteni kellett volna, az anyja előtt a hülyeségeivel, egyszerűen úgy megsajnáltam szegényt, hogy ekkorát kell csalódnia a lányában, hogy meg sem szólaltam inkább.

Abban az évben nagyon sok rossz történt velem! Megfogadtam, hogy még őszintébb leszek, minden helyzetben, akkor is ha fáj, kellemetlen; nekem vagy másnak.

Azóta kb, bunkónak és lelketlennek figurátnak, a Hátam mögött! A ' gerinces ' emberek. Akik ugye, nem ' ítélkeznek '.

Van, amit nem lehet az embernek elmondani úgy, hogy babusgatod közben. Ez tény. De alap hangon egyik sem igaz rám.


Ha a többi emberről kérdezel!? Az okok szerintem;

- gyávaság. ( úgy ámblokk )

- félnek, hogy akkor már nem fognak tudni vissza táncolni.

- így lettek nevelve, használom - eldobom - mégis kell - eldobom - de ránézek azért - eldobom - Örülök, hogy itt van - eldobom - nem hagyott el - eldobom.

Slussz.

Elcseszett társadalom! Ahol, sem a véleményüket sem az érzéseiket nem válalják fel az emberek!

Mindent divatból vagy megfelelési kényszerből tesznek. Kamu érzésekkel el vannak akár egy életen át, úgy .. hogy olyan életet élnek, amiben nem is boldogok.

2016. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én sem értem a pasi telefonba szakított velem,annyi gerince se volt,hogy elém álljon.
2016. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

"Tisztelt kongresszus *köhögés* kedves elvtársak. Pártunk elítéli a nézeteinket aláásó nézeteket..."


Kérdező, szerintem ez ugyanaz mint mikor jópofiznak a szomszéddal, hahahaha Jocókám, arany pofa vagy! aztán a háza mögött "te utolsó szar". Meg mikor olyan rokonokkal kell bazsalyogni akiket amúgy elküldenél a pokolba. Meg mikor a főnök "nagyszerű" viccén mindenki röhög. Van amikor így kell tenni, mert ha nem akkor balhé van, vagy "bunkó vagy". Sajnos. Pedig de jó lenne a fair világ, ahol nyugodtan kimondhatsz bármit. Margit néni menjen a 'csába, utáljuk magát, mert mindenki után leskelődik, Béni bácsi, azért kerülöm magát, mert k***abüdös, csak nem érzi, pogármester úr maga nemhogy neme jó vezető, hanem kifejezetten rossz. Hát, kedves Fradidrukkerek, ismerjük be, hogy az UTE jobb csapat idén mint a Fradi. Nekem tetszik az Internacionálé és a Horst Wessel Lied, de mellette jöhet klezmer is, mind jó zene. Túlzásnak érzem Izrael viselkedését Palsztínával szemben. Jobber pártvezér, szerintem maga csak beépített ember akit jól megfizetnek a néppártosodós meséért. Hát haver szerintem a festményed olyan, mintha kutyaszart kentek volna a vászonra. Nagymutter értékelem a főzési tudományod, de ez olyan minta már valaki megette volna. Igen, Lujza, vertem már ki, hogy rád gondoltam. Nem, Kovácsné szerintem maga nem okos, és szánalmas ahogy veri a nyálát a buvárhírekre.


Helyette lakat a szájon.


"Munkánknak vannak még gyengeségei, a megoldandó feladatok nagyok..."

2016. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy azért, mert mint mondtad nincs annyi őszinteseg es egyenessèg benne, hogy megmondja az igazat ès egyszerűbb kertelni, hárítani, ürügyeket keresni, szarral dobalózni a masik felé hogy kibújjon a felelősseg alól, vagy egyszerűen annyira leszarja a másikat, higy még annyiba se veszi hogy tisztességesen elvaljon tőle és egyszerűbb felszívódni, vagy sms-be kidobni.

Viszont ha velük történik ilyen fordított esetben ők is ugyanúgy felvannak háborodva és végig vannak sértve. Ismertem ilyen emereket sajnos.

2016. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért tudni kellene a körülményeket, mert nem minden "unlak már" kategóriás sztori esik ugyanabba a kategóriába. Van olyan, amikor egy kapcsolatban épp hullámvölgy van, kicsit megunták egymást, egyik sem "harcol" a másikért, de ez átmeneti állapot... az egész más megítélés alá esik, mint az, hogy "nem vagyok beléd már szerelmes, akár már van más jelöltem is, nem akarok veled soha összeköltözni/összeházasodni, de jó az, hogy fizetsz/főzöl-mosol rám és van ingyen szex". Utóbbit én is elítélem. És az tényleg az önzés, a sunyiság és a gerinc hiánya, ami sajnos ma már népbetegség.
2016. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a "Nem akarlak megbántani" indoktól tudok képletesen falra mászni. :D
2016. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!