Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy pár nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pár nő azt mondta, hogy helyes vagyok, de még csak megismerni se akartak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg csak hazudtak, nem? Miért nem akarnak olyannal ismerkedni, akit "helyesnek" tartanak? Nem értem.
2016. okt. 26. 01:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, ki hogy van vele, én a magam részéről rengeteg helyes pasit látok, mégsem akarom mindegyiket megismerni.
2016. okt. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Nagy kamugépek azért. Vagy ilyen tipikus barátzónás kontextusban mondták, hogy "Milyen helyes srác vagy, biztos fogsz találni majd egy aranyos lányt "
2016. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Lehet hogy helyes vagy, de az is lehet hogy nekik nem vagy elég okos. Vagy a másik az hogy vannak olyan nők akik féltékeny tipusok ezért inkább össze sem jönnek helyes pasikkal hogy ne keljen attól félniük hogy mikor lép le. Ha kiraksz egy képet akkor meg tudjuk mondani hogy helyes vagy e és hogy hazudtak e neked.
2016. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyilván én is így vagyok a nőkkel, de ha látnám, hogy valamelyik közeledik felém, akkor nem utasítanám el a közeledését.
2016. okt. 26. 01:15
 5/15 A kérdező kommentje:

#3

Az nem derülhetett ki számukra, mivel mondtam, hogy megismerni se akartak.

2016. okt. 26. 01:16
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Néhány nő pár mondatból megmondja az értelmi szintjét egy férfinak. Na meg valaki külsőre ítél
2016. okt. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6

Senki se képes megmondani pár mondatból a másik értelmi szintjén, maximum tippelhet.

2016. okt. 26. 02:03
 8/15 bor zoltán ***** válasza:
Nem értetted jól a hejes kifejezést a nők nem szoktak konfrontációt felválalni,ha hanyagolni akarnak valakit mert nem érzik vonzónak( tök mindeggy miért) azt lerázzák de csak szőrmentén.
2016. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#4 és ha több is közeledne azonos időszakban, akkor sem utasítanád el egyiket sem? :)
2016. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Soha senki se közeledett még felém.

2016. okt. 26. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!