Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan az orrom alá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan az orrom alá pukizik, bofog. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Egy honapja vagyunk egyutt, es hangosan csinalja, meg sem próbálja magat visszafogni, akkor sem, ha a hálószobában fekszik mellettem. 29 N 32 F
2016. okt. 26. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Beszélj a csajjal. Lehet az előző pasi elnézte neki.
2016. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nálatok a családban normális volt? :)
2016. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem egyértelmű, hogy fiú vagy lány írta a kérdést, de mindegy is.

Egy-két ilyen belefér sűrű bocsánatkérések közepette, de rendszeresen???

Úgy vágnám ki a hálómból és az életemből...

2016. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
En vagyok a no.
2016. okt. 26. 09:57
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Még a böfögésre azt mondom, hogy inkább kint mint bent, mert ha beragad a levegő, akkor csak szarabb. Beszéljétek meg.

Bár nekem már alapból gáz, hogy 1 hónap alatt az ágyadban fekszik. Letojom, hogy felnőtt emberek vagytok. :)

2016. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
A jó hír, hogy a barátod valószínű egy magabiztos, domináns férfi. A rossz hír, hogy baszolt gusztustalan.
2016. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Miért fogja vissza?Legyen bélcsavarodása mert a mádámja nem viseli el?!Mennyi bajod van.De azért éjjel te is lefingod....
2016. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Most lehet igénytelenezni, de engem nem zavar, ha kijön a böfögés vagy a fing... ez biológiai velejárója bizonyos típusú (és nem feltétlen egészségtelen) étrendek mellett az emberi szervezet működésének, és inkább ne maradjon bent a dolog. De azt én is elítélem, amikor vki még direkt a párja orra alá fingik, és ez neki vicces. Mi ezt úgy csináljuk, hogy ha lehet, igyekszünk kivonulni egy másik helyiségbe, vagy legalább elfordulunk a másiktól, hogy ne az ő irányába menjen.
2016. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tisztel, nem szeret, nem ő illik hozzád...
2016. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

"Bár nekem már alapból gáz, hogy 1 hónap alatt az ágyadban fekszik."

Miért, talán nyugdíjas korukig kéne várniuk?


Kérdező, ezt vele beszéld meg. Mond, hogy ez téged zavar és változtasson. Bár mondjuk szerintem is alap dolognak kéne lenni, hogy nem fingjuk meg böfögjük le a másikat, ha 30 éve vagyunk együtt, se. Még ha ezek természetes dolgok is, én is elvárnám, hogy annyival tiszteljen meg, hogy nem a képembe teszi ezeket.

2016. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!