Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfiak, történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak, történt már veletek olyan, hogy beleszeretettek más nőbe, de mégis a feleségetekkel maradtatok?

Figyelt kérdés
Mi lett a másik nővel? Hogy tettétek túl magatokat rajta? A feleségetek sejtett ebből valamit?

2016. okt. 26. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Szinte csak olyan van, aki a feleségével marad.
2016. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nem is egyszer...évek alatt megesett tobbszor is. Sosem tortént semmi, mert annàl tobbre tartottam a feleségem. Igy mindegyik szépen kikopott, csak emlékként maradt meg és csak bennem. Feleségem sose tudott ezekrol, lerendeztem magamban, magammal.
2016. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Biztos, szerelem? Nem csak fellángolás egy csinos nő iránt?

Én, csak a páromba voltam, vagyok szerelmes. Más nők, csak szimpik és ágyba valók. Nem szerelemre.

2016. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Titusztitusz ***** válasza:
42%
Velem sokszor megesett már ilyen,mivel nálam nagyon könnyen megy a szerelembe esés...Elég valami csinos forma,szoknya-harisnya meg hasonlók,aztán már kész is a baj...Az ilyen hölgyekkel sokszor igen hosszas és bizalmas "barátságom" szokott kialakulni, de szigorúan szex nélkül...A nejem az ilyesmire azért ügyel,bár kisebb jelentőségü testi kontaktusokért nem szokott szólni...Úgy van vele,hogy "ennyi élvezet,meg jó dolog még elmegy a hölgyeknek velem kapcsolatosan",de azért konkrét szexuális viszonyért már nagy tombolást rendezne kétségtelenül...
2016. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Egy ilyen volt, nagy szerelem de mindketten hazasok voltunk, es o egyszeruen annyira tokeletes volt, hogy tudtam, hogy keves leszek neki, egy ilyen gyonyoru not nem lehet megtartani. Azota is a ferjevel van, nekunk azota lett egy gyerekunk de minden egyes nap az eszembe jut....es ez mar 3 eve igy megy.


Sokszor banom, hogy kishitu voltam meg hulye, a felesegem jo ember....de a novel egy lapon sem lehet emliteni sem kulsoleg, sem belsoleg. Ha tudnam, hogy meg van nala eselyem elvalnek, de nem gondolom, hogy pont egy ilyen luzerre varna....Neha ugy erzem, hogy meg mindig szeret, de ha hozza kell szolnom egybol hulyeve valtozom.


Nekem a NO. Igy nagybetuvel.

2016. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!