Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszhetek a kollégámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek a kollégámnak?

Figyelt kérdés

Majdnem egy hónapja hogy itt dolgozom, a kollégám 25 eves, én 21 eleinte eléggé kozombosen viselkedett velem de olyan 2 hete vettem eszre hogy nez mikor nem nezek ra meg sokszor ott van ahol én is es ha talalkozunk az epuletben mindig koszon es megkerdezi hogy megy e a munka. 2x hallotta a nevem es mar meg is jegyezte es mindig a nevemen szolit (azt olvastam hogy ez jót jelent) ma meg egy teljesen új frizuràval jelent meg a munkahelyen , épp el akartam kezdeni a munkám es hozzam szólt köszönt es mosolygott nagyon kedves volt kérdezte mit viszek a kezemben. Nos ez szép es jo meg minden de van egy idősebb kolleganom aki 50 éves es a fiú mindig együtt lat vele mert nagyon joba vagyok vele es a nő mesélte hogy ma tőle is megkérdezte hogy van es a néven szólította es hogy milyen kedves fiú.

Úgyhogy lehet gyerekes a kérdés es lehet ebből nem lehet ra jönni vajon tetszhetek e neki de ha ti legalább tapasztalhatok már hasonlót , mit gondoltok szerintetek lehet ebből valamit? Tetszhetek neki vagy csak mindenkivel kedves?

Mert egyszer nagyon kedves mosolygós , máskor meg teljesen az ellentéte .. alig néz rám es közömbös


2016. okt. 26. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem hogy ő kínai, igy nem tudom hogy most kicsit félős-e kezdeményezni
2016. okt. 26. 18:09
 2/5 anonim ***** válasza:
De naív vagy Istenem,mintha óvoda lenne,jaj megjegyezte a nevem,nagy dolog,úristen. Csak d.ni akar!!!
2016. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szabadságon voltam ma, és még így is annyit dolgoztam, hogy komolyan semmi energiám ahhoz, hogy kifürkésszem és próbáljam értelmezni amit írsz. De azért válaszolok: Biztosan!!! :D
2016. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kínaiak mindig mosolyognak, mert rövid az arcbőrük. Ezért görbül lefelé a szemük és felfelé a szájuk! :D


Egyébként meg egy "szerelmes" típusú pasi minden nőnek csapja a szelet. :) Lehet 21 de 50 éves is. 25 évesen még én is ilyen voltam, hogyne tudtam volna minden nőnek a nevét! (ez amúgy inkább memória kérdése) A legtöbbnek még a csillagjegyét is tudtam. :) Nem, mintha érdekelt volna, de ha megkérdeztem, mindig ilyen spirituális emberkének gondoltak, és az bejött nekik. Sajnos pár éve már nem igazán dolgozok együtt nőkkel, de akivel két szót beszélek, legközelebb már a nevén fogom szólítani. Igaz ez a férfiakra is.

Tehát a pasinak is lehet csak jó a memóriája, és nyájas.

2016. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindharomotoknak koszonom a valaszokat..Eszben tartom oket.
2016. okt. 26. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!