Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar választás elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar választás elé állítani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal három évig voltunk együtt, pár hete szakítottunk...

Nekem egy betegség miatt már gerekkoromban megmondták kb 30% esélyem van arra,hogy természetes úton gyerekem legyen.

Párom ezt tudta. Bár ő is és én is szerettünk volna később, jóval később babát...

Nem élünk együtt nem sokszor tudtunk úgy együtt lenni, így óvszerrel védekeztünk.

Ritkán pedig azzal sem, megbeszéltük bár kevés az esélye védekezés nélkül teherbe eshetek én is párom is tisztában volt vele.

Rendszeresen járok nő dokihoz, így elmentem egy vizsgálatra.

Ott kedvesen jelezte a doki valami van de ne gondoljak rosszra (persze én azért beijedtem...)

Gratulált, mert kisbabám lesz.

Tudtam ott az a 30% de nem gondoltam volna, hogy egyszer lehet saját babám, mert a dokik nem bíztattak sok jóval...

Akkor még csak 6 hetes voltam.

Hazamentem páromat alig vártam, hogy átjöjjön...

De a reakciója nem az volt mint amire számítottam.

Azt mondta, ha vele akarok maradni "válljak meg" a babától.

Viszont ha a kicsit akarom nem baj de ne számítsak rá!

Elmondtam nem tudok lemondani a babáról, azt mondta megérti de szakít velem és neki nem kell a kicsi.

Így nem akar velem lenni de ha meg gondolom magam szóljak neki.

Most vagyok 9hetes megtartom, még csak a szűk család tudja.

Babonából még egy ideig nem merem elmondani senkinek mert elég az elején vagyok.

Viszonylag fiatal vagyok de dolgozom és ha kell segít a családom, bár nem akarok a terhükre lenni.

A páromat nem értem, három éven át hitegetett, hogy nagyon szeretne gyereket, de nem baj ha nekünknem lesz saját stb...

Most mégis így viselkedik?

Beijedt? Vagy soha nem akart velem komolyabbat?

21L



2016. okt. 28. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hazudott, kihasználta hogy 70 százalék az esélye, hogy nem esel teherbe. Koppant, beijedt, nem vállal felelősséget. De ő az apja, szóval ennek lesz anyagi vonzata, ha akarja, ha nem. Ez viszont sajnos az Apát nem pótolja.
2016. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem akart veled komolyat. Gyakori ez a hitegetés a mindennapos ingyen szexért cserébe(direkt nem kapcsolatot írok).


De nyugi majd fizet a gyerek után ha már megcsinálni meg tudta.

2016. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon sajnalom,hogy ilyen helyzetbe kerultel :( Szerintem inkabb ne keresd a mierteket parod hozzaallasaval kapcsolatban.Nem szamithatsz ra mert o ilyen erzeketlen.Persze biztos lesz olyan aki azt mondja,te is felelos vagy meg minek vallanal ilyen fiatalon stb,de ne torodj veluk. Az a pici baba mar ott novekedik benned es ra gondolj csak.A csaladod segit te is mondtad. Persze mar ideje lenne veluk is kozolni. Irtad dolgozol,nem tudom kie a haz/lakas amiben eltek...Most mar probald a szuleiddel egyutt megoldast talalni a kesobbiekre es fontos,hogy terhesseg alatt ne idegeskedj. En szulo lennek es fiam v lanyom ilyen helyzetbe kerulne biztos mellette allnek.
2016. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mint írtam a szűk család tudja szülők tesóim, és mama.

Tehát tudják, nem titkolózom előttük.

Jelenleg egyedül élek, nem messze a szüleimtől.

2016. okt. 28. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Mekkora roh@dék, nagyon sajnálom. Tényleg csak hitegetett és kihasznált, most mutatkozott meg az igazi jelleme. Szerintem is arra számított, hogy úgysem esélyes a terhességed, nyugodtan mondhatja, amit hallani akarsz, következmény nélkül.. Aztán amikor mégis megjelent a következmény és felelősséget kell vállalni, az már nem kényelmes neki.


Mindenesetre gratula a babához és ha van segítséged (szülők, rokonok, barátok), akkor bár nem lesz könnyű, biztosan menni fog egyedül. Azért gyerektartásért beperelném a drágaságot, csak, hogy érezze a törődést, maximálisan megérdemli, nehogy már ilyen egyszerűen megszabaduljon a felelősségtől.


Még ha úgy is érzed ezek után, hogy nem akarsz ettől az embertől semmit, gondolj arra, hogy ha azt a pénzt félreteszed minden hónapban egy külön számlára a gyereknek, borzasztóan sokat segít majd neki, ha nagykorú lesz, már csak ezért is megéri.

2016. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert a párod nem a párod. Nem is értem, miért írsz róla úgy, mintha az lenne. Ez csak egy fäszfej, aki veled töltötte a kedvét.
2016. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Drágám, ha védekezés nélkül szeretkeztek, akkor megvan az esély, hogy terhes légy.

Azért ez elég gáz és meredek szituáció volt így. Jó az exed nem erkölcscsősz, de mindketten ostobák voltatok.


Amúgy boldog babavárást, és ne félj, pasi lesz másik, de így gyermeked is biztosan lesz :)

2016. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

Lehet, hogy csak majré... de fos egy alak, akárhogy is.

Az meg alap, hogy azt kell elengedni, aki választás elé kényszerít, emberi dolgokban.

Lehet, túl fiatalnak érzed magad, de ne kockáztasd a gyerek nélküli életet. Nem ideális ez így, de még mindig nem a legrosszabb megoldás.

2016. okt. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban nem könnyű a szituáció mert a nő teljesen máshogy éli meg a gyerekvállalást mint egy férfi. Ilyen korban a fiúk meg főleg éretlenek még ehhez. Valószínűleg megijedt, és nem mer felelősséget vállalni. Akárhogy is döntöttetek volna, de ő csinálta azt a gyereket és legalább annyi mersze lehetett volna hogy segít döntést hozni nem pedig elszalad a gyáva.
2016. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

27 éves... valahogy nem gondoltam volna, hogy ilyen gyerekesen viselkedik. Most már szóra sem méltat.

Mint írtam...tudtuk, hogy lehet baba, amit állítása szerint nem bánt volna.

Ezért érzem, vagyis tudom csak átvert.

2016. okt. 31. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!