Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok, nők! Ti melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, nők! Ti melyik pasi "tipust" választanátok (akár "csak" barátnak), melyik szimpatikusabb, vonzóbb számotokra látatlanban?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfit, akinek semmije sincs, de mindent odaadna értetek, vagy egy olyat, akinek mindene megvan, de igazából semmit sem adna önként?


Ne szó szerint vegyétek. Kicsit filozófiai a kérdés, de biztosan értitek, mit jelent.


2016. okt. 31. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha filozófiailag, átvitt értelemben veszem, akkor az első lehet egy olyan ember is, akinek nincsen szeretete se, vagy érzései, de ugye így nem értelmezhető az egész dolog. Szóval ebben semmi filozófiai, az első ember nem bővelkedik a materiális javakban, de amije van azt megosztaná velem, mert ténylegesen fontos lennék neki, a szeretetét tudná adni, de a kocsit meg a szép házat nem. A másik meg egy olyan ember aki bővelkedik a kézzel fogható javakban, de nem adna nekem belőle csak úgy, mert nem vagyok neki fontos. Még nem is az hogy a szeretetemet meg akarja vásárolni, nem érdeklem annyira, csak akkor ad ha nem szállok le róla. Szerintem kicsit rosszul van megfogalmazva a dolog, nem túl árnyalt a kép, így nem sok értelmét látom. De inkább az elsőt választanám, mint ahogy kb mindenki aki nem arra keres párt és barátot hogy jól megszedje magát rajta.
2016. nov. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*ebben nincs semmi filozófiai
2016. nov. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés komoly?

Egyértelműen az 1-es.

És gyanítom te olyan vagy mint az 1-es.

2016. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak kérdezem ha semmilye sincs mit tudna adni?

Elgondolkodtató...

Mint ahogy az is hogy a legtöbben azt írják ezen lehet változtatni... hát aki csak a napot lopja és semmilye sincs nem nagyon szokott megváltozni, főleg nem a két szép szemünkért.

A másik akinek mindene megvan de semmit nem ad önként, viszont simán megváltozhat ha megtalálja a megfelelő társat. Ja és nem kell önként adni, de ha kérem akkor segítsen.

2016. nov. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 T.A.M.i ***** válasza:

Az én páromnak a kapcsolatunk elején kevesebb volt, mint most, akkor jobban szerettem.

Most, hogy több van megváltozott... De 9 év az 9 év és szeretem.

2016. nov. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!