Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mind türelmetlenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mind türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel ismerkedek, és a "bajom" vele az, hogy kicsit (kicsit?) türelmetlen. Ha nem irok neki vissza rögtön akkor ir megint amig fel nem veszem. Ha azt mondom később érek rá akkor pedig morog. Amúgy rendesnek tűnik csak ez a türelmetlenkedés kicsit furcsa. De azt mondta egy jó barátnőm, hogy ez annyira nem is furcsa, a fiúk ilyenek. Türelmetlenek.
2016. nov. 1. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de szerintem ez nem egy átlagos férfi tulajdonság.
2016. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
ha meg nem ír rátok az ember, akkor meg az a bajotok! jön a "nem is érdeklem" szöveg!
2016. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy betegesen féltékeny...

Nem norm amit csinál és norm emberekre ez nem jellemző

2016. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Férfit keress, ne fiút.
2016. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted miért türelmetlen a fiú? Mi lehet az oka?
2016. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A lányok mind általánosító kérdéseket írnak ki?" ;)


Amúgy meg nyilván személyiség kérdése, vannak türelmes és türelmetlen emberek is. Te most olyat fogtál ki, aki az utóbbiak közé tartozik. Ennyike,

2016. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Fiúk igen. A Férfiak általában moderálják magukat!

De, nem hogy örülnél.. Ha nem kersne, az lenne a baj!

2016. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit kell örülni egy morcos, idegbeteg pasin?
2016. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem zavar, még aranyos is. Igen, tudom ha nem keresne inkább az lenne a baj. Örülök neki, csak szokatlan. De inkább legyen 100x ilyen, és őszinte, legalább nem játssza meg hogy ő a mr.tökéletes akiről később derülnek ki dolgok.
2016. nov. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!