Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idétlen gyereknek érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idétlen gyereknek érzem magam a barátom mellett, van erre bármi megoldás?

Figyelt kérdés
13 évvel idősebb, mint én. Nagyon sokszor beszélünk, én se vagyok gyerek ugyan, rengeteg témában jártas vagyok, mégis, ha összegyűlünk ő, a tesója, annak a felesége és én nem érzem jól magam velük. Ha ketten vagyunk semmi baj, de amint bejön a családja is, úgy érzem magam, mint egy kívülálló. Múltkor is kérdezte tőlem, mikor ősszegyűltünk, hogy mi a baj, miért vagyok olyan csendes... egyszerűen nem nagyon ismerem őket, nem tudom mi ok és mi számít soknak... 23L
2016. nov. 1. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, aki ennyivel fiatalabb kiscsajokra utazik, az téged is le fog cserélni, ha betöltöd a 25-öt és már öreg leszel nei. Szóval nem kell ezen problémázni, nemsokára pápá lesz
2016. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem jobban ismerem őt, mint te, kedves első. Nem hajt fiatal csajokra, nem azért van velem. Amit te leírtál nem mellébeszélés volt.

És nem ártana leszokni itt a GYK-n a rosszindulatú hozzászólásokról!!!!

2016. nov. 1. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Feltettél egy kérdést, érkezett rá egy válasz.

Ha ez a válasz ilyen indulatokat szül benned, el kéne rajta gondolkozni. Akkor szoktak az emberek nagyon felháborodni, ha van igazság a dologban.

Ha nem tudod elviselni, ha valaki olyat ír neked, ami nem tetszik, ne tegyél föl kérdést.

2016. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)) nem fogok ilyesmiket vitázni.
2016. nov. 1. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel egy kislány vagy mellette - főleg a rokonai szemében, aktuális punci - így tök érthető.


Néha még ln is így érzek, pedig a párom csak 5 évvel idősebb.

2016. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert még gyerek vagy, persze most jöhet az hogy nem is, de egyébként igen.

Nem éltél még meg dolgokat amiket ők igen, ezért nem is úgy látod a dolgokat mint ők, ezért nem is tudsz hozzászagolni a témákhoz amiket felhoznak.

Sajnos ezt hozza a túl nagy korkülönbség. De ha ketten jól megvagytok akkor túl nagy baj nincsen szerintem.

2016. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen haverom, o is harmincas es a csaja veled egyidos, es nagy haveri tarsasagunk van es a kiscsaj aranyos, helyes de egyikunk sem veszi komolyan mert full eretlen es ez lesir rola. Masreszt a haveromat ismerve nem egy 23 evessel fog lehorgonyozni, hanem egy ket ev es jon a kovetkezo, mert ez igy mukodik.


Nehez elmagyarazni, de pl te nem tudsz nosztalgiazni a 90 es evekrol, a helyek ahova jartak az emberek es felmerulnek beszelgetesekkor semmit nem mondanak neked, szolasok, vicce amik nem esnek le es nem azert mert buta vagy, hanem mert nagyon mas generacio.


A veled egykoru kiscsaj is csak uldogel csendben (mindig megkerdezzuk, h hogy van egyebkent es full normalisak vagyunk vele), de nem tud "partner" lenni a beszelgetesekben, mert egy nagyon nagyon mas generacio.


Ez az a generacio amin rohogunk altalaban es ismet nem sertes, nehez valakit ennyi idosen komolyan venni barmilyen szempontbol is. Sztem erezd jol magad vele,amig mindkettotoknek jo, aztan ugyis jon a kovetkezo, mert a generacios kukonbseget csak magyon nagyon keves kapcsolat birja ki ebben a leosztasban.


Tehat ha te lennel azert legalabb 28 az mar egy mas tortenet lenne, vagy 30 vagy mittomen....de 23. Szoval az ilyesmi ritkan mukodik.


35/F

2016. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!