Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen különleges módon ismerkedtetek eddig?

Figyelt kérdés
Mi volt a legfurcsább, vagy leg extrémebb ismerkedési szituációtok? Függetlenül attól, hogy lett-e belőle valami vagy sem.

2016. nov. 1. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
deákon haverral tartottunk közvéleménykutatást, odamentünk párban ülő nőkhöz, 15 párból 14 ott azonnal akarta, volt 20 telószámunk, stb.. de nem éltünk egy lehetőséggel sem, nekem párom volt, őmeg szimplán élvezte az egyedüllétet teljesen érthető okokból
2016. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Defekt ...

Odajott h majd o segit, siman leejtette a kocsit az emelorol, mivel nem huzta be a kezifeket, leultettem es megmutattam neki milyen egy szabalyos kerekcsere :-D

Elkerte a szamom h ha defektje lesz segitsek mar neki

:-D mindezt mikor 23 eves voltam


Masik

Popstrand Edda tabor meg ezer eve

Ejjel reszegen bemaszott a satrunkba, en azt hittem h a baratnom, reggel mikor felebredt akkor engem akart kitenni h ez az o satra :-) nem sikeult de vegig utanam koslatott posta cimet kapot :-)

2016. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Titusztitusz ***** válasza:
Egyszer átszaladtam egy forgalmas úttesten,és egy autó közben majdnem elsodort...A kabátom zsebét le is szakította a kocsi kilincse...Ami vagy trabi lehetett,vagy wartburg,a márkára már nem emlékszem pontosan...A kocsi gyorsan befékezett ezután,és a vezetője,egy csinos hölgy,halálsápadtan,totál megrémülve kiugrott a kocsibol,és odajött hozzám,hogy nem-e történt valami bajom...Hát...Mondtam neki hogy nem,nincs semmi bajom,mire megnyugodott kissé,és megkérdezte,hogy a "kellemetlenségért cserébe" elvihet-e valahová? Bár eredetileg semmi olyan helyre nem tartottam ahova "elvihetett volna kocsival",de ezt bölcsen elhallgattam,és mondtam neki egy helyet,hogy hova vigyen...Csakis azért hogy útközben módom legyen kicsit összemelegedni vele...Mire odaértünk a mondott helyhez,már címet is cseréltünk...(Utána pedig idővel igen kellemes élvezetekkel kárpótolt azért,mert hajszál híján elgázolt...Pedig volt neki férje is...)
2016. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!