Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nőgyülölő, megkeserede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nőgyülölő, megkeseredett férfiak sírnak mindenhol a leghangosabban?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Mert állandóan megszívják? Én például most szívtam meg, pedig a lelkemet kitettem egy lányért, de végül több hónapos ismerkedés után elküldött a gec-ibe. Ebben szerinted mi a pozitívum? És nem az első ilyen eset (nem, nem vagyok ronda, igénytelen férfi, tanult és művelt vagyok, csomó ember szerint érdekes személyiség).
2016. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert a világot a himsoviniszta férfiak alakítják. Nem kell a hazánkból sem kimenni...elég egy szomszédhoz benézni vagy a parlamentbe..."A nő szuljon 5 gyereket és akkor nem fogja megverni a férje"...meg hasonlók...
2016. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Neki pozitívum. Megismert és döntött. Lehet, hogy mégsem stimmel annyira minden? Lesz bátorságod megnézni magad és megvizsgálni az okokat vagy marad ő a szemét ribi, aki kihasznált és továbbra is te vagy a király?
2016. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagyok király, hibáztam nagyot. Gyanakvó lettem, hogy kivel beszél még rajtam kívül, mert nagyon impulzívnak ismertem meg, kicsit mentális hiperaktívnak és tisztában voltam vele valahol, hogy nem csak velem beszél. Mégis fáj, hogy időt és energiát áldoztam rá, őszintén szeretni akartam és így ellökött magától.
2016. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert rohadtul ráérnek.
2016. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 3: Nekem nemrég azt magyarázta valami okos(?) személy itt, hogy elutasítás esetén ne keressem az okokat, egyszerűen csak fogadjam el, hogy nem egymást keressük, és kész, az önbizalmat meg csakis magamból merítsem, ne pedig külső forrásból. Tehát lényegében továbbra is én legyek a király :D


Nem az vagyok, akinek reagáltál, és én sem értek vele egyet, csak ha már pont megláttam egy nekem tanácsolttal ellenkező véleményt, gondoltam, megkérdezem, mi is a helyzet. Én amúgy kb veled értek egyet, kell az önvizsgálat.

2016. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
39%

bocs 4-es, hogy belekotnyeleskedek, de olvastam a kérdésed, és kb. lerítt a lányról, hogy nem 100-as. Sőt te is érezted. Ez meg olyan, hogyha valami láthatóan penészes, akkor nem viszed el a boltból!


Ha valaki fura akkor azzal óvatosan kell bánni. Nem lehet ilyen könnyen odaadni a lelked egy ismeretlen illetőnek!


ON:

A férfiak kiharcolják maguknak, hogy ők legyenek folyton reporton. A nők másképp állnak a kudarcokhoz. Ha elég figyelmesen olvas az ember a sorok között azért itt is vannak szép számmal nők, akik hasonló csalódásokat élnek meg, csak ezt így, nem tolják az ember képébe.

2016. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

#4

Jajj, brühühhüü....


Képzeld nem egyedi az eseted, én ugyanígy jártam, csak egy pasival.

Kiderült a kisdrágáról, hogy több hónapos ismerkedés alatt még rajtam kívül még vagy 6 másik lánynak teszi a szépet, kur.vázik és egyéb fincsiséget.


Ezt eddig nem írtam le, pedig ennek már több hónapja. Nem jöttem ide szidni a férfiakat pedig megtehettem volna. Éltem tovább az életemet.

Majd a napokban ismét írt, hogy itt ment el a házam előtt és eszébe jutottam. Hát mi ez, ha nem hányinger?!


Szóval nem tudom, hogy mit sírnak az emberek, mert egyes pasik sem különbek ám a nőktől.

2016. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Attól még hogy valaki megkeseredett, attól még nem lesz nőgyűlölő, legfeljebb csak az egész abszurd társkeresési helyzetet szidja.

Meg látom, az itteni nők büszkék magukra, hogy lepontozhatják azokat, akik a keserű tapasztalataikról számoltak be, még mélységesen meg is vetik őket.

#2-es ez oltári nagy baromság, hol van már ez, már mindehol a feminizmus hatása érvényesül. Többek között a feminizmus hatásai miatt is van ennyi "nőgyűlölő, megkeseredett, síró" férfi.

Ha meg hímsovinizmus lenne, akkor az lenne mint régen, hogy a nőnek csönd, takarít, háziasszonny, és amikor a férje hazaér a munkából, akkor finom pörkölttel várja, és azt teszi, amit az ura parancsol neki. Persze nyilván ez ugyanolyan szélsőség, amit kerülni kell, hasonlóan a túlzott feminizmushoz, a nemek közötti egyensúlyt kellene megtalálni, amit mára a feminizmus átbillentett a nők előnyére.

2016. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én meg nem tudtam, h ki sírhat ilyen hangosan
2016. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!