Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek-e egyetemi buliba úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek-e egyetemi buliba úgy, hogy nem tudok táncolni?

Figyelt kérdés

Nem tudok táncolni, azt se tudom h kéne disco zenére. Viszont szeretnék csajozni. Merjek-e elmenni így buliba?

Nem röhögnek ki hogy béna vagyok? Néztem youtubeon ilyen videókat, hogy hogyan kell, de nem nagyon mennek.

21F


2016. nov. 1. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tánc nélkül is jól érzed magad, akkor én mennék a helyedben. Bár nem tudom, hogy abban a nagy hangzavarban hogy lehetne ismerkedni. Én még üvöltve sem hallok semmit.
2016. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlat teszi a mestert. :)

Menj el bátran, maximum nem táncolod ki magad úgy, mint mások.


19/L

2016. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el nyugodtan, én is emiatt aggódtam először, hogy én nem tudok táncolni, de jön majd magától minden, iszol egy két sört, azt már tudsz is táncolni, nem kellenek akármilyen figurák, meg akármi, csak érezd a ritmust, és csináld, ami adja magát, ennyi.

Meg senki sem ezt fogja nézni, hogy hogyan táncolsz.

2016. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!