Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pár férfi tagjának mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pár férfi tagjának mit kell mondani, mit kell vele éreztetni hogy stabilabb legyen?

Figyelt kérdés

Szeretném ha párom érezné hogy azeretem, ezáltal kapna egy nagy támaszt. Sajnos nehezen mutatom ki.

Mik azok a mondatok amiket ki kell mondani. Ki mire vágyik? Egy egyszerű "szeretlek"



2016. nov. 1. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el gary chapman- szeretetnyelvek cimu konyvet
2016. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Jól mondod....ÉREZTETNI kell, nem mondani



A férjem egy hete azt mondta hogy én vagyok a világon a legszebb nő, nem szeret nálam senkit se jobban a világon. És mivel onértekelésinproblemáim vannak, amin probalok valtoztatni csináltam neki pár 18+ képet amik kozul egyet elém tartott és próbalt meggyőzni, hogy "Mi ez ha nem egy őrülten sexi nő?"


A valóság viszont az, hogy a privát képeket 2 hete csináltam, ő pedig egy hettel kesobb egy ezer éves exével elkezdett messengerezni (a nő kezdte)....és randit terveznek.


Öleld, csókold ahányszor csak tudod, őszintén!

2016. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz amit első mond, azokat kell neki adni, ami az ő szeretetnyelve szerint fontos. Ha közös idő, akkor azt. Ha ölelés akkor azt. Ha szavak, akkor mond, hogy szeretlek.


Amikor úgy érzed, hogy most nagyon szereted, akkor.


Egyébként meg viselkedj kulturáltan, ne szidd mások előtt, ne kezeld gyerekként vita hevében se stb.

2016. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A szeretet nem érzés, hanem viselkedés" /Susan Forward/

Szerintem ez nagyon ott van.

2016. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő azt szeretné ha szavakkal is kifejezném.
2016. nov. 1. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor amikor hiányzik, mond azt, hogy hiányzik. Amikor szexelnél vele, akkor mond azt, hogy most kívánod a szexet. Amikor úgy érzed nagyon szereted, akkor mond azt, hogy szeretlek. Amikor valamiért büszke vagy rá, akkor mond ezt. Stb.
2016. nov. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!