Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, férfiként mi a vonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, férfiként mi a vonz titeket a női nemben? Nőként nem tudom elképzelni.

Figyelt kérdés

Tényleg nem tudom elképzelni hogy mi a vonzó a női nemben, meg hogyan lehet szerelmes lenni egy nőbe. :D És nem szexuálisan értem, hanem úgy általában.

Számomra egy női test semmi extrát nem rejt, mert nekem is női testem van, szépnek ugyan, de unalmasnak találom és ezért a férfiak érdekelnek. Oké, én is csodálok néhány csajt hogy mennyire szép stb, pl. modelleket, de teljesen más értelemben mint egy férfit aki tetszik. Aki tetszik azt nem azért csodálom mert olyan "tökéletes" és "szép", hanem mert van benne valami megmagyarázhatatlan dolog, ami nem is a szépség meg nem is tökéletesség, de nem is a személyiség és ezt nem is egészen tudom megfogalmazni, hogy mi ez. Na szóval arra vagyok kíváncsi, hogy ti meg tudjátok-e fogalmazni. Könyörgöm, próbáljátok meg. :D


2016. nov. 1. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Amikir ugyanezt megkérdezem a páromtól, hogy mi olyan jó a testemben, mindig ammyi a válasza, hogy "mert ciciiiiii" :D
2016. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát minden. Egy szép cici, az arányos test, akár egy husival. Meg amikor a cicik között mondjuk a szép barna hullámos haja fut. Meg amikor a ciciktől végignézed a popsiig, aztán vissza a cicire. Meg amikor megnézed a ciciket meg a szemét. Meg hát tudod, valamikor még a cicije is baromi vonzó tud lenni. A cicit mondtam már? 23/F
2016. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Titusztitusz ***** válasza:
60%
Engem az ÖSZTÖN vonz a hölgyekhez...Egy FELTÉTELES REFLEX...Ha látok egy izgató,csinos hölgyet,akkor pont ugyanúgy elkezd csorogni a nyálam,és pont úgy késztetést érzek a "hirtelen feltámadt szükséglet" kielégítésére,mint amikor mondjuk meglátok egy nagy szelet csokoládét,és kedvem támad befalni egyböl...Csak a csinos hölgyek esetében kicsit más jellegü a késztetés,mint a csokoládé esetében...
2016. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Valójában én sem tudom elképzelni, mi lehet annyira vonzó egy női testben, amiért rajongani kell érte.


Nem látok magamon semmi extrát, unalmasnak tartom, hogy olyan vagyok amilyen.

Persze meg lehet változtatni a hajat, sminkkel az arcot, de szerkezetileg a testet nem.


Páromtól kérdeztem régebben, ő is csak annyit mondott, hogy mi jó rajtam.

Jó a fenekem, a mellem, stb.

De hogy miért jó, arra még sosem kaptam értelmes választ.


Mi bennem az olyan hűha? Mindig ugyanazt látja rajtam.

Ez valószínűleg örök rejtély marad.

2016. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz megfogalmazni, illetve olyan nő kell hozzá aki kivált belőlünk érzéseket mert ugye nem minden nő jön be.

Legjobb szerintem amikor a személyiségetek fog meg, persze ehez kinézetre is kell hogy tettszetek. Jelenleg pont van egy lány (sajnos foglalt) akire azt mondhatom hogy nagyon megfogott az egész lénye. A viselkedése, a beszéde, a kinézete, megnyilvánulásai, a kedvessége, a csendessége, az hogy kicsit visszahúzódó, egyszerűen minden.


De olyan is szokott lenni mikor mondjuk csak egy szép arc miatt vonzódom, vagy a törékenysége miatt, vagy mert szuper kedves, közvetlen, vagy épp a szexuális kisugárzás miatt.

Dolgok amik engem vonzanak, külső és belső dolgok vegyesen:

kedvesség, nyugodtság, ha valaki csendes és inkább a háttérben marad, karcsú testalkat, széles csípő, hosszú karcsú kezek, husszú vékony újjak, nagy fenék :), helyes arc, cuki mosoly, nőies öltözködés, szép beszéd(nem használ trágár szavakat), nem szid másokat, tesz a céljai elérése érdekében, szorgalmas, rendszerető, kinézetére és környezetére is igényes, értelmes, nem hat rá a média agymosása, nem vár el hazugságokat a férfitól csak hogy jobban érezze magát, nagyjából most ennyi jutott eszembe.

2016. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
4-5 éve már semmi nem vonz bennük. Pár példánynak sikerült kiirtania belőlem az összes női nembe vetett hitemet.
2016. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Az alakjuk, a hangjuk, a mosolyuk, az illatuk, a tapintásuk, az érintésük, a testük látványa (kül. tek. fenék, mell, punci). Tovább is van. Mondjam még?
2016. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, hogy csak nők vannak körülötted (pl.: nőkkel dolgozol együtt). Egy idő után valamit érzel, hogy ez így nem helyes, de nem tudod megfogalmazni, hogy mi az. Majd megjelenik egy hapsi munkatárs, aki tökmindegy, hogy szép vagy csúnya, de a lényeg az, hogy más, mint egy nő. (ez fordítottan is érvényes). Talán így lehetne ezt "megfogalmazni": más mint a megszokott dolog, ami felüdülést hoz.

"mi a vonzó a női nemben": a gondolkodásuk; a humánusabb hozzáállásuk a dolgokhoz; az, hogy ők is ki mernek próbálni olyan tevékenységeket, amit a hapsik is (pl.: buszvezetés). Valami ilyesmi.

2016. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi. A férfiak sokkal izgalmasabbak testileg, lelkileg :D

Ezért vagyok meleg

2022. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!