Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook közös profilkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook közös profilkép pszichológiai üzenete?

Figyelt kérdés

Korábbi tanulmányok szerint azok tesznek ki a párjukkal közös profilképet akik elégedettek a kapcsolatukkal, egy tavalyi amerikai pszichológusok által végzett reprezentatív felmérésből viszont arra következtettek hogy a közös facebook profilkép arra utal hogy az illető nem biztos a kapcsolatában, és azért tárja a világ elé hogy minél láthatóbb legyen, bízva abban hogy azáltal csökkenek a kételyei.


Mi az igazság szerintetek?


Szintén észrevettem hogy van amikor csak az egyik fél tesz ki közös profilképet, furcsa hogy míg az egyik fél ezzel azt üzeni hogy nincs többé én és ő, csak olyan hogy MI, addig a másik fél nem követi őt ebben.


Lehet fontosabb annak a félnek aki kitette a közös képet a kapcsolat? Vagy semmi jelentősége?



2016. nov. 1. 17:44
1 2
 1/16 BlackSword ***** válasza:
67%
Vagy csak azon a képen néznek ki a legjobban...
2016. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Az egész úgy hülyeség ahogy van...

Kapcsolatunk elején barátnőm tett ki közös képet, én meg nem, most meg én tettem ki idén, és ő nem. Most jelenleg meg egyikünknek sincs kint közös profilkép, de a kapcsolatunk mindvégig ugyan úgy működöt...


Az égvilágon semmi jelentősége nincsen :) Egyébként a tárcámban is van róla egy kis kép róla, és a szekrényemben pedig egy tabló képe.

De nem gondolom, hogy ha valakinek nincs, az rosszat jelentene, vagy ha van, azzal bármi rejtett üzenetet jelentene.

2016. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Az emberek azért tesznek ki pont olyan profilképet, amilyet, mert az tetszik nekik. Aki ebből messzemenő következtetéseket von le, az alkalmatlan pszichológusnak.

A pszichológiai és a viselkedéselemzés egyik alapja, hogy sosem egyetlen egy dologra alapozva állítunk fel ilyen szintű elméleteket.

2016. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Olykor semmi jelentősége nincs, Csak úgy kirakja mint bárki más.


De igen van aki azért rakja mert elégedett és büszkélkedni akar, hogy neki milyen jó.

És olyan is van aki azt hiszi, hogy a sok hülye lájk meg az üzenet, hogy de szépek vagytok ésatöbbi az majd őt bíztatja abban, hogy igen ők jók együtt...


Aztán másnap találkozik a szeretőjével :)

2016. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs feszem

A paromnao van de nincs kint kozos kep

Mondjuk rola is egy ezer eves van csak

2016. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Őszinte leszek, szerintem nem a facebook posztok mennyisége mutatja meg egy kapcsolat minőségét. Csak hogy a saját példámmal éljek én nagyon ritkán posztolok az üzenőfalamra, ezzel szemben barátnőm ha csinál rólunk egy jól sikerült képet akkor felrakja. A kapcsolatunk igaz nem tökéletes (olyan szerintem amúgy sincs), de harmonikus. Nagyon szeretjük egymást és törekedünk arra, hogy a lehető legjobbat hozzuk ki a kapcsolatból :)


24/F

2016. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

A párommal készült egy nagyon jó közös kép és kitettem, mert tetszik. Pont.

Mit kell ezen túlgondolni? :)


Nem kételkedem a kapcsolatomban, és nem gondolom, hogy a párom kevésbé szeretne azért, mert ő nem tett ki közös képet profilképnek.


Azt meg pláne nem üzenem a világnak, hogy mostantól csak "MI" vagyunk, mert mindketten önálló egyének vagyunk és nem szűntünk meg létezni attól, hogy kiraktam egy közös képet.


Nem is értem, hogy valaki ezeket hogyan gondolhatja komolyan.


Tetszett, kitettem. Ennyi van mögötte és nem több.

2016. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam példát mindkét végletre ismerősi körben.
2016. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

4. Eve vagyunk hazasok, 7. Eve egyutt, es sosem volt kozos profilkepunk. Neha posztolunk egymasnak / egymasrol dolgokat de nagyon nagyon ritkan (amugy sem szeretem a maganeletunket a vilag ele tarni). Inkabb vicces / kozeleti / erdekes / munkamba vago dolgokat szoktam posztolni, a ferjem szinten. Esetleg nagy neha egy jol sikerult fotot a gyerekrol / csaladrol hogy a tavol elo rokonok is lassak, de ez tenyleg ritka, nem akarok olyan "szuperanyu" lenni, aki meg a gyereke bilibe vegzett produktumat is kiposztolja.

Ennek ellenere a hazassagunk jonak mondhato, de nem a facebookon eljuk az eletunket.

2016. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Baratomnak kozos kep van kint, nekem meg a macskammal kozos. Nekem a regi mobilomon volt kozos kepunk a feloldokepernyon, az ujon mar nincs. Ettol fuggetlenul nem hiszem, hogy barmelyikunknek fontosabb lenne a kapcsolat a masikunknal. Szerintem abszolut lenyegtelen az ilyesmi es semmi nem szurheto le belole.
2016. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!