Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is "kuss" a nőknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is "kuss" a nőknek, ha hazaér a párjuk?

Figyelt kérdés
Valaki fejtse ki legyen kedves, mert nem értem.
2016. nov. 2. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Addig magadban beszélsz?
2016. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát elég szomorú ha valaki még manapság is így él.

Én már rég nem látom ezt a példát sehol a környezetemben.

2016. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Ahol ilyet tapasztalsz, látsz, ott érdeklődjél.
2016. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak egy itteni válasz ihletett meg...Eléggé múltszázadi dolognak tartom.Mégis van(nak), aki(k) még manapság is így gondolkoznak.
2016. nov. 2. 12:56
 5/20 A kérdező kommentje:
Na akkor kicsit másképp fogalmazom.Ti véleményetek szerint miért gondolja ezt így még ma is valaki?
2016. nov. 2. 12:58
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Régen ez volt az elvárás, mikor a nők nagy része háztartás béli volt. Még kis kézikönyveket is kiadtak, hogy hogyan kell várni a férjüket a nőknek (meleg vacsora, gyerekekre rászólva, hogy hagyják apát pihenni stb.)


Szerintem ez mára már nem dívik, mert mindenki dolgozik, és fáradtan ér haza. Én akkor szoktam hasonló dolgok miatt veszekedésekről hallani, mikor megszületik a közös gyerek. Anyuka otthon van egész nap felnőtt társaság nélkül, alig várja, hogy beszélhessen a párjával. Apuka meg fáradtan hazaér, nincs kedve beszélgetni, csak hagyják őt pihenni. Ebből rengeteg helyen van konfliktus.

2016. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8%

Arany középút. A kussoltatás az már bunkó, de az se jó mikor valaki a semmiről pofázik órákon át "ééés kééépzeld a Mirci ebédre a szokásos halas szendvics helyett csirkéset evett"... "nóóóbádi kersz"- felelhetné akármelyikünk.


Amúgy vannak emberek akik ha hazaérnek szeretnek egy rövidebb ideig csendben leülni. Ettől nem lesznek rosszabb emberek, főleg, ha utána minden úgy van mit máskor, de kell az a kis csend.

2016. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha valaki még ma is így gondolja, az azért van, mert ebben nőtt fel, ilyen értékrendet képvisel. Mivel van nő, akinek ezt mondja, van neki párja, tehát van igény ilyen pasira. Engem mondjuk meglep, hogy manapság, nők miért jönnek össze ilyen pasival, de mindegy, nem ez volt a kérdés, ez mellékes.
2016. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Aki ilyet mondana nekem, annak már nem lennének fogai...
2016. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

#9


És ha elalszik a dögunalmas pofázásodtól? Így ráborul az asztalra és szó szerint elalszik, mert annyira unja a "képzed a Marika ma a munkahelyenem volt olyan szemét, hogy pont olyan blúzt vegyen mint én mekkora szemét"

2016. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!