Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhetetlen, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhetetlen, hogy valaki egyedülállóként jobban érzi magát, mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Teljesen őszintén mondom, hogy most egy porcikámnak se hiányzik egy komoly kapcsolat. Rengeteg dolgom van (munka, egyetem levelezőn, nyelvvizsga), ha egy kis szabadidőm van, örülök ha a családommal és a barátaimmal lehetek. Nem vágyom most kötöttségekre, nem tudom még mit hoz a jövő, nem akarom hogy valakihez most alkalmazkodnom kelljen. Élvezem, hogy azt csinálom amit akarok. Viszont ezt soha senki nem hiszi el nekem. Mindenki kérdezgeti, hogy miért nincs senkim, és sajnál, hogy másfél éve egyedülálló vagyok. Annyira bosszantó, hogy szinte szánakozva néznek rám, mintha 25 évesen már vénlány lennék. Néha már csak azért hiányzik egy kapcsolat, hogy mindenki békén hagyjon, bár tudom mások elvárásai miatt kár lenne belemenni egy kapcsolatba.

Szerintetek tényleg velem van a baj? Nem normális dolog, hogy valaki nem vágyik kapcsolatra? Miért olyan rossz egyedülállónak lenni?


2016. nov. 2. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem éppen. Nem mondom, hogy én egy világszépe vagyok, de azért általában csinos nőnek tartanak, rendszeresen el szoktak hívni randizni, egész jó pasik is. Ráadásul nem mondtam, hogy randizni se szoktam, csak nem akarok semmi komolyat, amíg nincs olyan aki miatt megéri feladni a szabadságom.
2016. nov. 2. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális dolog, semmi baj nincs ezzel.

Én is voltam így, nem is olyan régen. Nem akartam elköteleződni senki mellett, élveztem a szabadságot, ismerkedtem, randizgattam stb... és ez pont elég volt

Úgysem értik meg az emberek hogy mit érzel, hiszen ez a te életed, most ilyen időszakban vagy.

Pl én azt nem tudom megérteni amikor valaki azt kérdezi hogy "keresel barátot magadnak?"

Számomra ez olyan dolog hogy jön amikor jönnie kell, persze randizok meg találkozok férfiakkal, de nem olyan céllal hogy "ő lesz életem szerelme" egyszerűen csak beszélgetünk, ismerkedünk, és úgy állok hozzá hogy majd kiforrja magát a dolog. 1-2 alatt úgy sem tudom megismerni az embert hogy milyen lenne hozzám társnak életem végéig.

2016. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megértem, pont így vagyok.


(jah, igen, pattanásos vagyok, zsíros hajú meg 160 kiló, és zsákban járok, csak hogy első válaszoló jól érezze magát..)

2016. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

25 évesen én sem akartam komoly kapcsolatot (túlvoltam egy többéves kapcsolaton) és így utólag már bevallom, hogy egész jól elhitettem magammal, hogy királyság ahogy egyedül élek, nem kell senkihez alkalmazkodnom, minden pénzt magamra költök, azt csinálok amit akarok, stb. stb....

Szerintem ez rám lehetett írva, mert évekig nem találtam kapcsolatot, aztán meg már annyira akartam, hogy leragadtam olyan mellett, akinél nem kellett volna....

szóval én akkor becsaptam magam csúnyán, egyáltalán nem jó egyedül, legalábbis nekem nem volt az (lehet, hogy másnak igen). Ha egy JÓ társad van, aki imád és ez kölcsönös, akkor kizárt, hogy jobb legyen egyedül - de ezt csak magamra írom :-)

2016. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!