Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm meg én 19 évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meg én 19 évesek vagyunk, családi probléma van nála, szerintetek jó megoldás lenne ha összeköltöznénk? 19/f

Figyelt kérdés

A barátnőm családjánál nagyon komoly problémák vannak. Nem tudom már tehetetlenül nézni nagyon felemészt az egész. Szüleimnek van egy külön lakása,oda gondoltam hogy koltozzunk el ketten. Oke hogy ha szetmennénk akkor megváltozna a helyzet de ott biztos helye lesz akkor is. Ettol nem függ a dolog.

Amúgy 8hónapja vagyunk együtt. Mindketten egyetemre járunk es nagyon nehez a dolog. Ő már nem bírja otthon a dolgokat. A nagyszülei messze laknak igy az nem játszik. Nem tud bízni most senkiben,bennem sem de én ott vagyok mellette most is és nem erdekel mit mond. Most egy lelki mélyponton van.

Kérlek mondjatok el errol a velemenyetek.:)



2016. nov. 3. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
"Mindketten egyetemre járunk es nagyon nehez a dolog. Ő már nem bírja otthon a dolgokat. A nagyszülei messze laknak igy az nem játszik. " Egyetem? Ezzel a fogalmazással?
2016. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne összekoltozzetek,hanem hagyd el.....
2016. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag semmi pénzből remek megoldás, valóban.

Menjetek el dolgozni, aztán! költözhettek, de ne anyu-apu kontójára.

2016. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze ha van rá mód, de én nem várnám el, h a szüleim a lakást is és az egyetemet is finanszírozzák, sőt egy másik "gyerekre" is keressenek pénzt (a barátnődre), nem vinne rá a lelkiismeretem és suli melletti munka nélkül én nem tudnám elvárni ezt a szívességet a családomtól!
2016. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A leheto legrosszabb otlet. Penz honnan lenne ra? Sehonnan vagy apukad zsebebol? Ha szakitotok, akkor mi lesz? Te hazamesz, o meg eldegeljen ott vagy hogyan? Ertem en hogy segiteni akarsz, de ez ilyen tipikus tini megoldas, ami at sincs gondolva, de majd megoldod...
2016. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

És tulajdonképpen mi is a családi probléma? Találgassak: mert megmerték szólni, h mostanság későn jár haza és a tanulás rovására fog menni? vagy... Nem segít otthon a házimunkában? Még mi is lehetne... Megkérték, h ő vigye le a szemetet?


Erre nagyon kíváncsi lennék, mert 19 évesen nekem is másképp tűnt egy "családi probléma" mint most 22 évesen...

2016. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudtok miből megélni. Ha mindketten a beleteket kidolgozzátok diákmunkán, akkor esetleg fennmaradtok egy alacsony szinten. Az pedig nem elvárható, hogy a te vagy mindkettőtök szülei fizessék ezt. Ha ennyire rossz a viszony, akkor a te szüleidre támaszkodhatnátok, ami hatalmas teher nekik. Inkább a problémákat kéne rendezni felnőtt módjára.
2016. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tök szép dolog, hogy ennyire ki akarsz tartani mellette, de 19 évesen nem kéne ilyen terheket magadra venned. Ha ő nem bízik benned, nem akarja, akkor kár erőltetni. Egyébként is statisztikailag nagyobb valószínűsége van annak, hogy szétmentek (és mi, ha pl megcsal mondjuk egy egyetemi bulin, akkor is simán ott maradhatna a lakásban, veled kettecskén?), mint hogy nem. Ilyenkor még szerintem baromira nem időszerű a költözés, főleg, hogy most még bizonytalan is a helyzetetek, mint pár.


Neked most alapvetően az egyetemre, a jövődre kellene fókuszálnod, ismeretségeket kötni, új barátokat szerezni, nem a barátnőd lelki problémáival foglalkozni. Nem neked kell megoldanod az ő problémáit, és láthatóan a segítségedből sem kér ("Nem tud bízni most senkiben,bennem sem de én ott vagyok mellette most is és nem erdekel mit mond" részből gondolom, hogy így van). Innentől kezdve nincs értelme az egésznek.

2016. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A probléma tenyleg eleg komoly es visszatero. Nek részletezném de nem egy nevetséges dolog mint az elobb irta valaki. Az egyetemet nem kell a szüleimnek finanszíroznia mert allamira kerültem be és albérletet sem kell fizetniük mert kozel lakom. A baratnom is kozel lakik viszonylag csak ott nem azzal van probléma hogy messze van hanem hogy otthon nem bírja már. Tudom hogy racionalisan nézve ez lenne a helyes de bűntudatom van hogy nem teszek meg mindent az ő érdekében
2016. nov. 3. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, tehát akkor a csajt akarod magatokhoz költöztetni, kvázi ingyen. Még jobb.


Én nem engedném, a házam nem átjáró, vagy akkor jöjjön a barátnőd, természetesen a rezsi ráeső részét meg kaját fizetve.


Egyébként leírhatnád, mi az ok. Hacsak nem lelki/fizikai terrorban tartják, szükségtelen a költözés. Egyébként attól, mert államira vettek fel, rohadt sokba kerül az egyetem - jegyzetek, elsősorban.

2016. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!