Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg gáz?

Figyelt kérdés

A pasim punk ezért sokan fújzonak (a haja miatt). Pár barátnőm is mondja mindig h "fúj, hogy tudtál összejönni egy ilyennel?" meg hasonlókat. Néha én vágom a haját meg ha kéri akkor festem (fodrász vagy kozmetikus akarok lenni :D) és ha ott vannak a barátnőim akkor is folyton csak piszkálnak, hogy "úristen minek csinálod meg neki? így olyan ronda" és elegem van ebből, hogy ezt csinálják. Már párszor szóltam nekik érte h ha nem tetszik akkor így jártak. Össze akarnak hozni egy másik pasival nemrég kavartak is szóval összevesztem azzal aki most van de már kibékültünk és mondtam neki, hogy ne higgyen nekik. Mit csináljak? És tényleg gáz?

15/L


2010. ápr. 28. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szard le a barátnőidet. Szó szerint
2010. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem állatira nem gáz.

És sztm is szard le mit mondanak. ha nem tetszik nekik akk ne nézzék. ennyi.

nem lehet mindenkinek egyforma ízlése, sem stílusa.

2010. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem igazi baratok. Ha burkoltan mondanak meg a velemenyuket, azzal nem lenne gond, de en ezt nem hagynam a helyedben. Ha fontos a srac, akkor "szallj szembe a vilaggal" es ne adj masok velemenyere, foleg ha azt valakinek a kulsejerol alkotjak.
2010. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha így vergődnek a "barátnőid",akkor nem a barát kategóriába valók...

Am meg sz*rd le őket.....

2010. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

mondd me g a barátnőidnek,hogy semmi közük hozzá,hogy kit szeretsz,és milyen pasi tetszik.tényleg nem rájuk tartozik,te döntésed.ne foglalkozz velük.nem is igazi barátok,ha ebbe belepofáznak.

de én mondjuk nem szeretem ezt a punk stílust,meg az ilyeneket,az én pasim tök normálisan néz ki,bár minket meg a korkülönbség miatt szekálnak.én 17,Ő 32.


de ettől függetlenül senki ne szóljon bele,hogy hogy néz ki a barátod.

2010. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Ismered a Divizió88-tól az Ostoba c. számot? Ha nem, most azonnal hallgasd meg,és azonnal megtudod hogy kivel jársz valójában...:D


15/L

2010. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg a barátnőidnek, hogy nem nekik kell hogy tetszen, végülis nem ők járnak vele.

Ne foglalkozz mások véleményével, az a lényeg hogy neked tetszik. Jah.. és közöld velük hogy nem kell másik pasi, mert te őt szereted.Előbb utóbb csak leesik nekik hogy mi a helyzet.

2010. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A "barátnőid" nyílván féltékenyek rád:) ne foglalkozz velük!
2010. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a barátnőiddel nem is igazi barátok

az a lényeg h te szereted a barátodat és ő is téged:)

2010. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ezek nem barátnők.

L/13

2010. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!