Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék beilleszkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék beilleszkedni?

Figyelt kérdés
16/F vagyok. Általánosban elég "kocka " osztályba jártam, és hát 7/8. ban is inkább utáltuk a csajokat. Egyszer nem szólt hozzájuk senki, csak gyúnyos vicceket csinátuk stb... Az hogy vkinek barátnője legyen, az szinte elképzelhetetlen volt(mondom még megszólitani egy lányt is ciki volt). Barátkozás se nagyon volt. Egyszer nem volt pl mozi, vagy suli utáni prgram. Tavaly mikor gimibe mentem, teljesen más volt a felfogás.Mindenki haverkodott, csajozott.(Először az is furcsa volt számomra, hogy vki kimondta egy lány nevét, nem még amikor ölelgették egymást meg puszi amikor elmentek). Amugy se vagyok tul bőbeszédű, de itt egyenesen kuka vagyok. Eleinte hivtak buliba,moziba, de amikor kiderült hogy csajok is jönnek, akkor visszaléptem (mintha tök természetes lett volna, de ehelyett csak kikerültem a haveri közösségekből). Azóta eltelt egy év, azon folynak a harcok, hogy mindenkinek barátnője legyen. Nekem egy haverom sincs.Ha fiukkal probálok haverkodni, akkor emberszámba se vesznek, elhesegetnek, ha lányokkal probálok haverkodni akkor 1. k is tudják, hogy nem szokásom beszélgetni, és mindig mondják, hogy : mivan, csak nem csajozol és közbe nevetnek stb.. 2. Elég óvatosan közeledek feléjük. Épphogycsak elbeszélgetek velük, erre a többbiek meg a seggükre csapnak rá. Ha próbálok, pl moziba menni velük, akkor elhesegtnek, vagy rossz időpontot mondanak, hogy még véletlenül se találjak rájuk. Elegem van ebböl, hogy haverom nincs, a lányok meg nagyon félénknek néznek. Valami ötlet?
2010. ápr. 28. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Hol laksz? Hanyagold a számítógépet, keress más társaságot.
2010. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress sulin kívül. Alakíts magadnak valami meghatározó stílust (igen, öltözködésben, tudom hogy furán hangzik) . ha látják hogy megváltoztál talán feltételezik hogy belsőleg is. Tegyél úgy mintha jól éreznéd magad és csak néha teljesen közömbösen szólj bele a témákba, de ne látszon rajtad hogy félsz tőlük. Légy karakán :)
2010. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos,hogy csak az osztályban kéne keresned a haverjaidat.teljesen normális,hogy általános suliban még más volt a helyzet...az körülbelül óvoda 2 :)

gimi az már más...de ne hidd hogy ők jobbak.nagyon sok csaj r*ibanc,mert hagyja hogy midnegyik a fenekét fogja.azthiszem neked nincs szükséged ilyen lányra. mutasd meg nekik,hog te is vagy olyan mint ők,figyeld meg,milyen témákról beszélnek legtöbbször.tudj meg ezekről a témákról minél többet,hogy te is beleszólhass,sőt! újakat is mondj nekik. kitartó munka szükséges hozzá,hogy maguk közé fogadjanak,és igaz hogy a sulis napok sulis emberek nélkül borzalmasak...de ne hidd hogy benned van a hiba. :)

nincs veled semmi gond,csupán csak félénk vagy.növeld valahogy az önbizalmadat,és mutasd meg nekik ;)

2010. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
CTRL+V
2010. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell kis szerencsétlennek lenni, oldódj fel, menj oda lazán, "sziasztok lányok" aztán improvizálj, legyél vicces, ha basztatnak próbáld viccesen lereagálni a dolgokat. A csajok szeretik a vagány, vicces pasikat
2010. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

hátfiam ezt az elején rontottad el:S vagy búzának néztek, vagy elképesztő kereténnek:/ nemtudom hogy lehet ebböl kimászni... próbálkozz akkor máshol barátokat szerezni, (gondolok itt táborra, szakkörre, diákmunkára, edzésre vagy ami eszedbejut) lehet hogy ha lesznek barátaid, másképp kezdessz majd hozzáállni az osztálytársakhoz is, és ott is enyhül a helyzet.

próbáld meg vesziteni biztos nem fogsz:)

2010. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy tök lazán odamegyek, kicsit nagyképűsködök, de nem nagyon tudok mivel felvágni. Bár a tanulmányi eredményeim nem a legjobbak ( de sokan vannak, akik rosszabbak, de mégis a társaság közepében vannak. Mivel ez egy fokozottan nehezített iskola, nem hiszem, hogy ez érdekelné a lányokat), sporteredményem sincs. jah, és még az elején azért is csesztettek, mert kicsit kövér voltam+ meg sprthoz is béna voltm, de azóta sokat sportolok, megerősödtem, lefogytam, de még mindig a dagadt, bénát látják bennem :(
2010. ápr. 28. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:
ne kenődj el! mutasd meg nekik! :)
2010. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

kérdezd meg,hogy mi bajuk van veled,ha már tudod,akkor próbálj változtatni :)

am tényleg az elején cseszted el,már bocsi

2010. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
válts osztályt már beskatujáztak téged
2010. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!