Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedesnel mennyire elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedesnel mennyire elfogadottak az ilyen beszolasok?

Figyelt kérdés

Regota beszelunk mar. Volt ra alkalom, amikor kuldott nekem egy osszeallitast, hogy o szereti az ilyesmiket a szep csajokon megbamulni. Masik alkalommal mondtam neki, hogy megleptem magam egy fini sutivel, amire az volt a valasza, hogy ok, de ne vigyem tulzasba, maradjak ilyen csinos, mint most. Szoba kerul egy csaj, aki tenyleg szerintem atlagos, o meg mondja nekem, hogy kar erte, hogy olyan csunyan lereszegedik, mert szep csaj...

Lehet, hogy ez neki nem nagy szam, de nekem ezek nem esnek jol. Velem van a baj? Tulsagosan a szivemre veszem ezeket a dolgokat?


2016. nov. 12. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A pasi egy paraszt, de ha neked ez kell.
2016. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Ohh, tavaly átéltem szinte ugyanezt. Csak nekem félpucér modelleket is küldött, hogy milyen jól néznek ki. Egy idő után meguntam, és minden ilyen kép után visszakapott egy félmeztelen, kidolgozott testű férfi modellt, színészt. Hamar megértette, mi volt a problémám :D

Aztán idővel kiderül, hogy halvány lila fogalma sem volt, hogyan kell ismerkedni, vagy normális kapcsolatot kezdeményezni. Ezt eleinte nehezen hittem el, mert elég helyes srácról volt szó. Mivel jobb dolgom, meg udvarlóm nem volt kilátásban, elvoltam vele. Majd ahogy ezt a hülye viselkedésformát ledobta, és hajlandó volt megnyílni, önmagát adni, kiderült, hogy egy jólelkű, kedves srác, és azóta együtt vagyunk :) Ezek a fura dolgai teljesen eltűntek az ismerkedési szakasz után, és jól kommunikálunk azóta.

Nem biztos persze, hogy nálad is ez a helyzet, de ez is egy lehetséges opció, így gondoltam elmesélem :)

2016. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az esetek 90%aban ellehet vele jol beszelgetni, de neha feljonnek neki az ilyen temak, meg mondja, hogy jaj a kocsimosoban latott valami felpucer nos posztert es jol nezett ki, ha o ott dolgozna tuti egesz nap a posztert bamulna kocsimosas helyett... Ok, hogy olyan a kapcsolatunk, hogy elmerunk ilyemit is mondani, de tobbet akar tolem, mint baratsag, akkor meg miert viselkedik igy... sokszor annyira hulyen erzem magam, hogy nem vagyok egy topmodell, es meg bevagja ezeket a sztorikat ...
2016. nov. 12. 14:02
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, felejtős. Igazi idióta :D
2016. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

magadat minősíted egy ilyen pasival

én biztos nem állnék szóba ilyennel soha

2016. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miert minositem magam vele? Honnan tudhattam volna ezelott par nappal, hogy ilyesmiket fog irogatni. Eddig nem csinalta ezt, csak az elmult 1-2 alkalommal... Marhasag...
2016. nov. 12. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem spec pont nem érdekelne, hogy csak néha jön elő a primitív énje, amikor ilyeneket magyaráz, biztos, hogy nem ismerkednék vele tovább. Később, amikor már nem is akarja a jobbik arcát mutatni, úgyis mindennaposak lennének az ilyen beszólások (mennyi ilyen embert ismerek, hajjaj), én meg többre becsülöm magam annál, hogy egy ilyen alakkal legyek.
2016. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!