Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet úgy egy párkapcsolat hogy nem alszanak szinte soha együtt? 20-on évesekről van szó

Figyelt kérdés
szexelnek, de kb évi egyszer alszanak együtt pl szilveszterkor, mindketten a szüleiknél laknak
2016. nov. 12. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Működhet, a két fél hozzáállásáról van szó. De pl. nálam nem működne.


21/F

2016. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

működhet és rengetegen vannak így,főleg sajnos 18 év alattiak is,de még 20-on évesek is,szóval mindenképp működhet.



nálam nem működne már 31 évesen az biztos.

2016. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én nem szeretek a barátnőmmel aludni, képtelen vagyok kipihenni magam mellette

nem tudom mi a lányoknál ez az alvás mánia

ő is nehezményezte hogy soha nem alszunk együtt "csak úgy"

ez nagyon jól működött több mint 7 évig amíg külön éltünk

azóta olyan vagyok mint egy mosott rongy, idejét sem tudom mikor aludtam egy jót :S

2016. nov. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, a biztonságos közelség, érintés, ölelés nagyon jól tud esni.


ez nem mánia, és nem csak lányok képesek örülni neki.

2016. nov. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha külön élünk ok, ha már együtt akkor marhára nem. 30/f
2016. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3-as én barátom is így van vele (bár már kezd hozzászokni az együttalváshoz) de ha választani lehet ő is szívesebben aludna külön. Az indok pedig ugyanaz: Ő csak úgy tudja kipihenni magát igazán,ha egyedül alszik.
2016. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akik nem aludtak eddig többször a párjukkal, nincsenek hozzászokva, persze, hogy nem pihenik ki magukat. Magamból kiindulva, akivel igazán jó volt a kapcsolat, lelkileg is közelengedtük magunkat a másikhoz, volt tisztelet, szerelem, biztonság érzete, azzal jó volt együtt aludni, és kipihentek is voltunk.


Volt olyan párom,aki mellett feszengtem folyamatosan,sosem tudtam mellette jól aludni. Vele nem is volt jó a kapcsolat, hiába szerettem.

2016. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Működhet, bár nagyon nehéz. Mi már inkább 30-hoz vagyunk közelebb, mint 20-hoz, de pont ilyen szituban vagyunk, már két éve. Ő a haverjaival lakik együtt - azok szinte sose lépnek le, 2-3 havonta egyszer, ha nála tudok aludni. Én meg itthon lakom, tőlünk kitiltotta az apám, mert rühelli, hogy miért, nem tudom, párom az elején nagyon próbálkozott, hogy kedveljék, mára már feladta.

Az összeköltözés anyagiak miatt egyelőre nem opció, bár nagyon szeretnénk. Szóval mi nyaraláson vagy egyéb ritka alkalmakon kívül kb. kéthavonta egyszer alszunk együtt, a szex is hasonló arányokban van.

Jó a kapcsolatunk, és működik, de még így is nagyon megvisel ez a dolog mindkettőnket. Nem természetes helyzet, felnőtt fejjel nagyon nem.

2016. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!