Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem nagyon szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem nagyon szoktak személyes dolgokról mesélni lányoknak? Barátként.

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiúismerősöm,egyelőre csak barátok vagyunk,meg nem tudom,lesz-e valami,nem is ez a lényeg.Szóval elbeszélgetünk,jól elvagyunk,de nagyrészt csak én mondok vmi személyesebbet például,ő ritkán. Van egy fiúbarátom több mint 3 éve,és ő is viszonylag ritkán mond egy-egy ilyen dolgot. Szóval ez normális fiúk esetében?
2010. ápr. 28. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok, fiú. Ezzel én pont ellenkezőképpen vagyok.

A baráti körömben pont, hogy inkább a lányoknak mesélek a személyes dolgaimról. Azért megvan, hogy kiknek mit. Olyan 5-6 személy biztosan van, akikkel bármi gondom megosztanám, és tudom, hogy nekik nem fáradtság végighallgatni, és segítő kezet tudnak nyújtani, ha kell.

2010. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam beszélni lány barátnak ilyenekről.
2010. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont ellenkezőleg van nálam.nem mindent de sok dolgot szinte csak lányokkal lehet jól megbeszélni mert azok inkább megértik.(már az én ismerőseim.tisztelet a kivételnek).Én 1 csaj ismerősömmel szinte mindent megtudok beszélni mert ismerem 8 éve és bízok benne és ez kölcsönös.Valakinek ez nem megy,inkább a fiú ismerőseivel beszéli meg.
2010. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen személyes dolgokat meséltél a fiúismerősödnek(konkrét)? És ő ehhez képest milyen kaliberű információkkal látott el(konkrét)? Csak hogy képben legyünk mennyire gondoltál személyes információra(konkrét)!
2010. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs lány barátom.és nőknek ha vmi személyeset mondok az hazugság és csak megvezetésképp van,hogy közelebb kerüljek a bugyijához.
2010. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én sokszor mesélek pl mi történt a suliban (egyidősek vagyunk),ő erről soha,meg úgy alapból én több dolgot mondok el,még csak egy-két hónapja ismerjük egymást,szóval nem kell annyira nagyon személyesre gondolni,inkább csak hogy mi történt velünk aznap,vagy ilyenek.Ő ezzel szemben csak ritkán mond magáról vmit,viszont képet már küldött a családjáról:) Csak nekem ez fura,hogy magáról sosem mesélget.
2010. ápr. 28. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van vmi oka rá, hogy ne mondja el. Vagy csak jobban szeretne veled foglalkozni, vagy szereti ha a másik beszél, ilyen a stílusa. Te ismered te tudod. De ha már azt említetted, hogy mondja el mi volt vele aznap, az már több mint fiúismerős nem?
2010. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha beszélek vmi személyesről, akkor én is inkább lánynak
2010. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!