Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan valakinel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan valakinel, hogy parja csak a hazassag utan mutatta meg a valodi arcat es ezzel csalodast okozott?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez lehet szandekos,mivel igy mar bebiztositotta magat es parja se tudja elhagyni,vagy is nem egykonnyen? Akkor is tudja valaki hosszutavon titkolni az igazi enjet ha mondjuk hazassag elott kis idot egyuttelnek?
2016. nov. 13. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
A legtöbb nő ilyen.
2016. nov. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan rossz tulajdonsagokra gondolok,mint hiszti,erzelmileg zsarolo,akaratos stb
2016. nov. 13. 06:38
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
A legtöbb férfi ilyen.
2016. nov. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy nő, pasi, csak ha elmúlt a nagy szerelem és hosszabb együttélésnél derül ki, milyen is valójában a másik.
2016. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
4es véleménye szerintem helytálló. A hisztit, érzelmi zsarolást, kötözködő hajlamot, lustaságot stb. eddigi tapasztalataim szerint senki nem tudja ellentétesen feltüntetni fél évnél tovább. Ha ezen belül kerül sor a házasságra, szívás, de valljuk be, ez nem ilyen gyakori.
2016. nov. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ex ferjem volt ilyen, egy ev utan elvaltam tole, es azota ujrahazasodtam a jelenlegi tokeletes:-)
2016. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy parom,akivel szinte tokeletes harmoniaban eltunk.Kulon lakasunk volt,de hetkozben nalam, egy varosi lakasban,hetvegen nala, egy kertes hazban eltunk egyutt.Minden annyira happy volt,hogy vegul mindketten eladtuk a lakasunkat,es vettunk kozosen egy kertes csaladi hazat.A bekoltozest koveto ELSO napon az en kedves figyelmes parom egy vadbaromma valtozott.A kovetkezo par ev egy remalom volt, mire sikerult tole megszoknom.(Szo szerint ertendo a szokes)Kesobb kezembe kerult egy cikk, amely a pszichopatak 10 jellemzo tulajdonsagat irja le. MIND A 10 IGAZ VOLT RA!
2016. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!