Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a nő mit akarhat tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő mit akarhat tőlem? Többi Lentebb.

Figyelt kérdés

3éve vagyok szeretője egy családos nőnek ő 37 éves

én 24 ugy jöttem vele össze,hogy ő mélyponton volt

a házasságában és igy összegabalyodtunk,azt mondta valszeg

a férjének is van szeretője,igy ő is azért ment ebbe bele,

én többet szeretnék tőle,együttélni vele,de ő állandóan

azzal jön,hogy a férjét szereti nem akarja elhagyni,

kapcsolatunk elején még beszéltünk erről hogy megprobáljuk

összeköltözünk,de az utobbi időben már azt mondja,hogy

ha kiderül akkor ha a férje vele marad ha nem akkor is

szakit velem,azt mondja,hogy engem is szeret,de a férjét is.

Nem tudok eligazodni rajta,játszik velem? Mindig csak

akkor keres ha összeveszik a férjével,hogy panaszkodjon.

A szex is olyan mintha néha undorodna tőlem,olyan muszályból

lenne velem,van hogy hetekig felém se nézz,még eleinte jó

volt minden de mostanság nem. Nem tudom mit akar tőlem?

Szeret vagy csak szivat ez a nő?


2016. nov. 13. 09:46
 1/10 A kérdező kommentje:
kapcsolatunk elején minden olyan jónak tünt,még anyagilag is segitett stb,egész nap együtt voltunk mostanában meg nem.
2016. nov. 13. 09:49
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet az elején csak fellángolás volt és azért igért meg mindent,hogy hiányzok neki,együtt leszünk stb,
2016. nov. 13. 09:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég nyílvánvaló, hogy csak kihasznál
2016. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy a férjét akarja elfelejteni,kiszeretni belőle de azt mondja nem nagyon megy,azt várja állitólag hogy a férje dobja ő nem tud vele szakitani azt mondja.
2016. nov. 13. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű,hogy Te vagy a "kárpótlás" az életében ha a férjével nincs minden rendben.


Én a helyedben biztos,hogy lezárnám, hiszen ha pontot akart volna tenni a házassága végére és Veled akarta volna újrakezdeni már megtette volna.


Ez nem kapcsolat ha hetekig Feléd se néz, és ha már a szex sem az igazi - akkor nincs miért fenntartani ezt az egészet.

2016. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én szerettem bele ez a baj,a szex az nekem volt jó neki olyan nem tudom lehet kötelességből tette.
2016. nov. 13. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Nőjj fel lassan ne légy naiv:)) Te csak egy szerető vagy szédìt, hogy ne hagyd el de ha 1,5annyit keresel mint a férje akkor esetleg. Amugy te mrm vàgysz egy jó testü 20on éves nő ölére?
2016. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akar téged ez a nő sajnos. Azt mondta, hogyha a férjétől elválna akkor sem akarna veled lenni? Felejtsd el, csak kihasznál. Szexelni sem akar veled.. Ennek így semmi értelme
2016. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

El tudnád tartani?

El akarod tartani?

Először próbáld megválaszolni ezeket a kérdéseket. Amíg te sem tudod mit akarsz, mit vársz egy nőtől, aki még a saját érzéseivel sincs tisztában?

2016. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fish1 ***** válasza:

A szerető mindig csak második a sorban.

Nem akar elválni, azt csak hárításból mondja, hogy majd ha a férje dobja... Gyáva kilépni a kapcsolatából, ezen kívül gyerekes is (azért tart szeretőt, mert a férje is - bosszúból csinálta, szeretet szerintem nincs mögötte, ezzel csak áltat.). A férje sem különb. Gondolom kommunikáció a lényeges dolgokról nuku közöttük, ezen kívül mindkettő hazudik a másiknak. Mit vársz egy ilyen nőtől?

Akkor keres, ha összeveszik a férjével: ha nincs ló, jó a szamár is, menekülni jó hozzád, de szembenézni saját magával luxus.

Küldd el, ha jót akarsz magadnak. Értelme ennek nincs.

2016. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!