Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdődik! Mit tennétek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdődik! Mit tennétek? Mit vennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most decemberben lesz a párom szülinapja, a névnapja, és ugye karácsony is. Valami drágább műszaki cikket szeretnék neki venni...gondoltam xboxra vagy ilyesmi egy újabbra....de a régit sem használja. Laptopja van a munkája miatt, telefont meg azért nem mert nem akkor az én nevemen lenne, nem lehet módosítani az úgy hülyén jön ki. Tabletra nincs szüksége.

Ötletek? Műszaki cikk vagy valami más okosság? Köszi előre is ;)


2016. nov. 13. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy másnak jobban örülne, főleg ha mindene megvan.

Pl. pár napos pihenés kettesben, örök élmény marad.

2016. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tv, zene eszköz, e- book, ha olvas :D ( pár kedvenc könyvvel turbózva ).


Ugyan nem pont műszaki, de az egyik barátnőm , egy kisebb bárszekrényt ad a párjának ! Feltöltve, távirányítós ajtokkal, usb csatlakozoval, - hogy nyitás után lgyen benne zene. :D nem tudom mennyit szánnál rá ? vagy, hogy érdekli - e ? De hátha..

2016. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én közös wellnesshétvégét adnék neki, ha lenne párom. :D

Ha műszaki cikk, akkor pedig egy jó kis fényképezőgép.

2016. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy műszaki cikkel eléggé mellé lehet lőni, ha gőzöf nincs, mit szeretne. Teljesen felesleges pénzkidobás.

Vidd el inkább egy elegáns wellnesshétvégére

2016. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálam is decemberre esik minden. Mi, megegyeztünk, minden decemberben választ, 80-120 között láncot, gyűrűt, amit szeretne, mert ha én veszem, az tuti nem jó, nem szép, stb.

Így, régóta nem kell agyalnom.

2016. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy valami műszaki cikkre gondoltál neki ajándéknak, de ő döntse el, hogy minek örülne tőled, meg ő válassza ki a terméket. Mert így egyrészt tuti hasznosat fog kapni, másrészt meg olyan sem lenne, hogy mellényúlnál, hogy nem pont olyat vennél neki, amiből másmilyent tudott volna elképzelni.
2016. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy a wellness a legnagyobb hülyeség neki. Köszi a válaszokat. :)
2016. nov. 13. 12:31
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 de gondolom te vagy a ferfi :D
2016. nov. 13. 12:32
 9/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ha nyíltan nem kérdezel rá, akkor marad a sunyi módszer! Elviheted egy műszakis üzletbe és körbenéztek akkor csak azt kell nézned mi tetszik neki, úgyis elmondja ez meg az milyen jó! Ha nem érti a szitut, mondhatnád, hogy egy barátnődnek nézzed vagy valakinek segítesz ajándékot választani.
2016. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy beszelgetek vele, hogy a legjobb barátnőm akar venni a pasijának valamit és hogy ő mit venne..... Aztán ezt addigra elfelejti :D
2016. nov. 13. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!