Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kulonbseg egy kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg egy kapcsolatra eretlen "fiu" es akozott, aki mar nem szereti (annyira) a parjat?

Figyelt kérdés

Ertem ugy, hogy hogy lehet meglatni a kulonbseget? Sokan vannak bizonytalan kapcsolatban ahol a srac "nem biztos az erzeseiben", "elbizonytalanodott a kapcsolatukban" stb... ez kb akkor tortenik amikor valami komoly dologrol szeretne a masik fel beszelni...

En is voltam igy es nem tudtam eldonteni, igazabol maig nem tudok rajonni, hogy mar nem szeretett (elegge) vagy csak siman eretlen egy komoly kapcsolatra?



2016. nov. 13. 12:16
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Egyik a másik függvénye, úgyhogy a kérdésed értelmét is vesztette.
2016. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Komolyan? :D Ertem.... mondom, hogy en nem ertek ehhez, ezert kerdeztem :D

Viszont sok olyat is olvastam, hogy szerette a csajt de egyszeruen keptelen volt kompromisszumokra ....

2016. nov. 13. 12:21
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az egyértelmű különbség annyi, hogy aki már nem szereti a párját, az a végén feladja, vagy a végén hanyagolja a párját.

Míg aki éretlen hozzá, az egész végig az lesz a kapcsolatban és úgy is áll hozzá. Max akkora a szerelem, hogy neked nem esik le a dolog. Csak a végén.

2016. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat a volt baratomnal mar az elejen feltuntek dolgok amik szamomra nem voltak "normalisak" de betudtam annak, hogy o meg kicsit eretlen hiaba 25. En 26 vagyok de en mar sokkal elorebb tartok mint o. O megragadt egy tinedszer szintjen mig en mar lassan csaladot szeretnek... Vele nem csak hogy nem haladt semmi, d viesszafejlodott minden par ev utan amit fajo szivvel lattam be es vege lett.

Szoval ezt igazabol az elejen nem igazan latja az ember gondolom :O

Igy nehez komoly embert talalni, ha akkor derulnek ki dolgok amikor mar szerelmes az ember :D

2016. nov. 13. 13:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Amugy tapasztalat szerzes celjabol kerdezem leginkabb :D
2016. nov. 13. 13:26
 6/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Tapasztalatot nem mások beszámolóiból fogsz szerezni! Sajnos így nem lehet.


De arra van nagyon jó tippem, hogy ki az aki mellett érdemes lecövekelni!

2016. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem masoknak a velemenye, tapasztalata alapjan kell donteni valaki mellett de Szivesen fogadok akarmilyen tanacsot, tapasztalatot ami segit minimalisan is "tisztan latni" :)

Mondjuk igaz, en magam is tanultam az esetbol de ha az ember szerelmes akkor azok a "fura dolgok" nem is nagy dolog csak kesobb amikor nem valtozik semmi.

2016. nov. 13. 13:49
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

2 biztos dolgot tudok mondani, ami ha működik, akkor jó lehet a kapcsolat.


1. Jó és őszinte kommunikáció. Ezt úgy kell érteni, hogy BÁRMIT megkérdezhetsz tőle és a téged foglalkoztató dolgokat elmondhatod. Ha nem érzi kényelmetlenül magát azért, mert rákérdezel, hogy mik a jövőbeli tervei, kik tetszenek neki stb. És e sem érzed úgy, hogy megbántanád, ha rákérdeznél kényes dolgokra. Felszabadultan és kötetlenül tudtok beszélgetni bármiről az nagyon jó jel. És persze meg tudjátok beszélni a dolgaitokat. Mindig vannak félreértések, gondok, de ezen túl lehet lépni, fejlődni stb.


2. Képes áldozatokat hozni kettőtökért. Amikor a havert választja helyetted. Fontosabb anyuka nálad. A hobbi nálad. Az nem jó. Nem baj ha egy férfi szereti a szüleit, él a hobbijának, vannak barátai, de mindenre kell idő. És ha te utolsó vagy a sorba, akkor nincs értelme.

2016. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ebbol a kettobol egyikse volt igaz a volt baratomra :D A kezdetekben is csak minimalisan, de azt gondoltam csak ido kell Neki es nem siettettem semmit se. Inkabb hagytam elje a gyerekes korszakat amig meg nem oregszik egyedul :D
2016. nov. 13. 14:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmmm szoval ha a kezdeti rozsaszin kod utan is ugyanolyan szerelmesen viselkedik es persze felnott modjara akkor valoszinuleg megvan az emberem hosszu tavra
2016. nov. 13. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!