Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első sorban férfiak! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban férfiak! Szerintetek nőuralom van?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon mindig olvasható ilyesmi, hogy a nők irányítanak, a nőknek mindent szabad a férfiak meg el vannak nyomva, ilyesmi..

Én nem látom miért lenne ez így, vagy miben jelenik ez meg, ezért kérdem


Lányok/nők, ti is válaszolhattok, de elsősorban férfiak válaszára lennék kíváncsi!


Egy igen-nem válasz nem elég, indoklást is kérek (de lehetőleg korlátozódjunk 3-5 közepes méretű bekezdésre)



2016. nov. 13. 12:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
53%
Én pont fordítva látom a pasinak mindent lehet ha pasiként meg dugsz 20-30 nőt akkor te egy igazi bika vagy egy menő arc.. De ha nőként vagy több férfival akkor rád nyomják a 🇷🇮🇧🇦🇳🇨 billogot és meg vagy bélyegezve!!!!!
2016. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
27%
Igen az van! Tudod miért? Mert felcserélődtek a szerepek,ma a nők a férfiak,a pasik meg becsicskulnak nekik,a pin.ért dug.sért,szop.sért,és igenis ezt nők nagyon is kihasználják,vissza élnek vele,bekorlátozzák a pasikat,és írányítják őket,a sok pipogya meg be is nyeli,csinál mindent,nincs külön véleménye,mindenre csak bológat. Ez a büdös nagy helyzet kedves kérdező. És ez rohadt nagy gond.
2016. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
15%
1-esnek: így szép a világ:)
2016. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
43%
Nálam nincs nőuralom. A kapcsolatokban enyém az irányító szerep.
2016. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 icu75 ***** válasza:
57%

Nincs nőuralom általánosságban. Inkább férfiuralom van(bankszektor,politika, felsővezetők)

Szexualitásban sincs nőuralom,csak annyi hogy a nő választja meg mikor- hol-és kivel :-)

Mondjuk én személy szerint sose nyomtam el senkit,csak végzem a dolgom...

2016. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
2es, de akkor ez nem a nők uralma, hanem a férfiak szolgasága, nem? Mármint a "férfiak" a hibásak ebben, nem a nők a gonoszak, vagy ilyesmi... nem?
2016. nov. 13. 12:34
 7/41 anonim ***** válasza:
40%
Az IMF vezetője is nő! És ez a nő dönt országok,emberek sorsáról. Német kancellár szintén nő Merkell. Anglia Királynője. És még lehetne sorolni.
2016. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
28%

2-es vagyok.

Igen így van,ha így nézzük,szolga férfiak. De akkor is a nők írányítják.És ők uralkodnak felettük.

2016. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
36%
Nőuralom azért nincsen szerintem, de sajnos a feminizmus elterjedésével meglehetősen felborult a nemek közötti egyenlőség, a legjobban ez pedig a párkeresésben mutatkozik meg, mert a feminizmus által kinevelt lovagias, előzékeny "jófiúk" alárendelik magukat a nőknek, vagyis nem lesz vonzó nekik, mert nincsenek meg bennük azok a férfiértékek, amire vágynak (és azért jönnek össze a "rosszfiúkkal"). Így az az eredménye, hogy a nők lazán válogathatnak a sok férfi körül, nagyban megemelve az egójukat, ezáltal a nőknek nagyobbak lesznek az elvárásaik, így a férfiaknak sokkal nehezebb társat találni, helyt állni a "szexpiacon".
2016. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
59%
7es! Európa meg is szívta Merkel miatt :D
2016. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!