Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után mutattátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után mutattátok be a párotokat a szüleiteknek? Férfiak és nők válasza érdekel egyaránt.

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az exemet a szüleim egyáltalán nem ismerték, igaz, ott a srác sem törte magát, hogy szabaddá tegye magát a családi eseményekre. Engem sem vitt haza az egy éves kapcsolat alatt. Igaz, utólag kiderült, hogy nem is volt olyan komoly a kapcsolat, mint hittem. :D


Mostani páromat kb. két hét után ismerte meg anyám, bár nem így terveztük a dolgot. Szélesebb családi kör kb. fél év után ünnepi alkalomkor, apám családja (elvált szülők gyerekeként) több mint egy év után találkozott vele először.

Fordított esetben ő hazavitt engem kb. 2-3 hónap után - így alakult, ünnep miatt amúgy is családi látogatásra készült, így alap volt, hogy megyek vele.


25N 30F

2016. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátom kezdeményezte a bemutatást, kb egy hónap járás után vitt haza a szüleihez. Nekem ez kicsit korai volt, de látt, hogy komolyan gondolja velem és ez sokat jelentett, úgyhogy örültem neki :) Én ezután 1-2 héttel mutattam be a szüleimnek.

22/L, 26/F

2016. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fél év
2016. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam általában 1-3 hónap, mire odajutunk.
2016. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Másfél hónap. 23 éves voltam akkor.


27N

2016. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!