Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora baj az, ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora baj az, ha a pasinak nincs autója?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
baj,nagyon baj.
2016. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinek baj?
2016. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha lenne, de amúgy nem baj. Nem ez fog dönteni.
2016. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem baj.
2016. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Ameddig fizeti az igényes taxizást, addig nem baj, de egy koszos, Ikaruszos BKV vagy helyi/távolsági járaton történő zötyögés elég kiábrándító tud lenni, ha az intim csókolózásra és ölelésre kerül a sor. Szerintem egy igényes üléshuzattal ellátott, kitakarított Suzuki is ezerszer különb szint, persze ez csak az én véleményem. Én legalábbis nem akarok barátnőt, amíg nem lesz saját kocsim (jogsim van).
2016. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!