Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérnék tanácsokat! Pár napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérnék tanácsokat! Pár napja egy lánynak akinek fél éve udvarlok megmondtam hogy szerelmes vagyok belé. és nem mondott semmi mert vége volt már a szünetnek és mennie kellett órára és azóta nem is volt suliban mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez bizony öcsém erre keresztet vethetsz. Sok volt a fél év én is itt rontottam el. Mert ha fél éven át mondjuk tetszettél neki, de amig nem merted megmondani neki az igazat, addig meg ő neki kezdett el tetszeni valami másik fószer... Én pont így jártam 4 hónapig próbálkoztam, amig kinyögtem a dolgot, aztán kiderül, hogy neki más tetszik... kész, tanulság: legközelebb max 1 hét után elhívni randizni.

20F

2010. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha majd látod menny oda hozzá de ne azzal a témával hogy akor most mi legyen csak úgy simán beszélgessetek meg nemtom mit szoktatok csinálni de ne hozd fel a témát hacsak nem ő hozza szóba
2010. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az ilyet hagyni kell. Ha kellesz neki majd megtalál, most már tudja hányadán állsz...
2010. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rossz volt az időzítésed.Ha az első együttlét után mondasz ilyet,sokkal hatásosabb.

Egyébként,meg simán menj át és kopog be hozzájuk.A suli,meg a barátnők nélkűl,biztos engedékenyebb.És csinálj úgy,mintha nem mondtad volna,föl ne hozd a témát.Ha meg belekezde a kocoltatós legyünk barátok dumába,előzd meg és te ajánld fel.Attól biztos visszavesz és megint időt nyersz,hogy helyrehozd a bakit.

Ha átmész és ki se jön,vagy kamuzik,hogy ezért-azért most nem jó,game over.

2010. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem kellesz neki:/

Ez van sajnálom, keress mást!

2010. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
végülis csak összejöttünk egyik nap mikor jött suliba odajött hozzám és elég sokáig beszélgettünk és a végén azt mondta hogy ő is,mondom mi te is?én is szeretlek...annyira boldog vagyok azóta....:-D
2010. máj. 7. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratula!Vannak még csodák:).
2010. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!