Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok mondogatná mit csináljatok?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, amikor valaki megmondja mit csináljak. Pl ha megmondja, hogy most csináljam ezt vagy azt. Mosogassak el, vagy most porszivozzak fel stb. Tudom, hogy mi a dolgom és hogy mikor akarom megcsinálni.. Vagy ha megmondják, hogy meddig alhatok, hogy meddig ihatom a kávém reggel.. Utálom ha sürgetnek. Szerintetek ez nagy baj? A párommal szemben engedékenyebb vagyok, őrá hallgatok de sokszor vele is ellenkezek. Nem hagyom, hogy elnyomjanak mert évekig igy éltem és nem akarom újra azt átélni.
2016. nov. 14. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna és nem is lennék elnéző a párommal szemben sem. Meg szoktuk kérni egymást erre-arra, de nem utasítgatós hangnemben. Mondjuk nem ilyenekre, hogy meddig aludjon a másik vagy meddig igya a kávéját :D Ha együtt megyünk valahová, akkor nyilván úgy készülődünk, hogy készen legyünk mindketten, de ha nem akkor, nem tök mindegy, ki meddig alszik? :D
2016. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavarna, felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni, mit és mikor fogok csinálni. Nem is lennék valaki olyannal, aki gyerekként kezel és parancsolgat, hiszen én sem teszem ezt a másikkal. Természetesen más, ha megkér valamire, de az utasítgatást senkitől nem tűröm el.
2016. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, ha a párom, ha a főnököm, vagy bárki más mondogatja mit csináljak. Felnőtt vagyok, úgy is azt csinálok, amit én akarok.
2016. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zavarna,és megmondanám nekem ne dirigáljon.
2016. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem zavar, ha megakarják mondani mit csináljak! Felnőtt ember vagyok eltudom dönteni mit mikor akarok megcsinálni egyéb fontos dolgaim mellett.

Az exem képtelen volt bármit is megcsinálni, állandóan parancsolgatott volna. Egy férfi se hal bele ha elmos pl egy kávés csészét és nem mindent a másiknak kell megcsinálni. De persze ez igaz fordított esetben is.

2016. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zavarna és nem is viselném el senkitől semmilyen mértékben.
2016. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban egyszerűen nincs helye az utasítgatásnak, parancsolgatásnak. Egy párkapcsolatban (elvileg) egyenrangú felek vannak, egyik sem főnöke a másiknak. Kérni természetesen lehet, sőt, kell is. És nemet mondani is lehet.
2016. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!