Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vittetek már haza titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vittetek már haza titokban lányt/fiút? Pl. Este, mikor már aludt mindenki

Figyelt kérdés
Hogy ne tudják meg,hogy ott az illető :D

2016. nov. 16. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Ha nincs itthon nálam senki mindig athívom valamelyiket kefélni ;)
2016. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De a kérdés úgy szól, ha vannak otthon :D
2016. nov. 16. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
nem, mert még ismerőseim sincsenek, most ez jó, hogy tudod vagy mi?
2016. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, és le is buktunk, és hatalmas balhé lett belőle, és felnőtt fejjel már eszembe sem jutna ekkora ökörséget csinálni, és azóta is szégyellem magam. :D
2016. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert hozzánk konkrétan képtelenség csak úgy besurranni éjjel, mert anyámék szobája az előszobából nyílik, és mielőtt bárki problémázna, senkitől sem várhatom el, hogy a hatodik emeleti ablakon bemásszon.

Úgy tűnik ez is kimarad a kamasz éveimből. Majdcsak túlélem...

2016. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 János Gilján ***** válasza:
100%
Én nem csempésztem haza senkit titokban, mert nem volt szükség rá, hogy titkolózzak, de engem csempésztek be. Jó volt, nem buktunk le. :)
2016. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Velem van a baj, hogy 18 évesen ott dugtam a szobámban, délután, hétköznap a 16 éves barátnőmet már, miközben a szüleim és a testvéreim éppen jöttek haza folyamatosan munkából és iskolából/edzésről? Előtte meg küldtem nekik egy kör-SMSt, hogy "ne gyertek a szobámba, lánnyal vagyok"?


Pedig a szüleimet még kifejezetten konzervatív embernek mondanám az élet rengeteg területén. Nálatok nem tudom mi bajok vannak. A legtöbb szülő szerintem tudja hogy 15-16 éves kortól normális a szex és a szexuális vágy és nem ártani próbálnak a gyerekeiknek, hanem inkább akkor már segíteni őket ebben.


23/F

2016. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A saját házunkba nem. tudtam hogy anyukám azonnal felriad amint hazaérek tehát úgyis lebuktunk volna.

Viszont egyszer egy barátnőm házibulit csinált. nem voltak otthon a szülei, viszont a tesói meg egy két barát ott aludt. Akkor "vittem" oda egy srácot. Együtt töltöttük az éjszakát, de mielőtt bárki felébredt volna már elment, így senki nem tudta meg hogy ott volt :D

2016. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor éjszakás volt anyukám, párszor nálam aludt a barátom. Akkor 16éves voltam, féltem h nem díjazná,ha mehtudja ,hogy vele alszok.

Haknalban viszont fel kellett keltenem ls elküdenem szegényt.

Aztán néhány héttel később bemutattam anyámnak és megengedte,h nálam aludjon vagy én nála . Örülök neki,hogy nem kellett sokáig titkolóznom anya előtt,rájöttem,hogy hü.lyeség.

A kapcsolatom már négy éve tart.

2016. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

volt, az akkori barátom, de apu nem tudott róla, ésarról se hogy ott aludt........a sógora leplezett le bennünket, egyből ment persze apámhoz:D nem volt gáz belőle csak mosolygott apám :D

23L

2016. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!