Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar lefeküdni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar lefeküdni velem a férjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.6 éve vagyunk együtt a férjemmel.Alapjába véve semmi baj a kapcsolatunkkal minden okés,de a szex az nagyon gyatra.Régen volt olyan hogy napi szinten együtt voltunk,most meg örülök ha havi 2-3 x együtt vagyunk ebből sokat én kezdeményezek.Mindig arra fogja hogy fáradt vagy mire a kisfiúnk elaludna(2,5 éves) elalszik és sehogy nem sikerülne felkeltenem 1-2 hancúrozásra. Kezdem magam visszataszítónak érezni.A másik problémám meg az hogy ha együtt is vagyunk akkor hamar elmegy nemtudja visszafogni magát és sokszor kisem tud elégíteni.Elhagyni elválni nem akarok,de igen erősen meginogtam-e miatt. :( Tökéletes apa és férj lehetne de..tanácstalan vagyok.Mit kellene tennem?
2016. nov. 18. 14:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jah amúgy én 23/N Ő 30/F.
2016. nov. 18. 14:11
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikacio...

Hihetetlen hogy gyereket sikerult fabrikalni, de egy ilyen alapveto dologrol nem tudtok beszelni...

2016. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem a gyereket fabrikálom.A másik meg az hogy már beszéltünk róla nem egyszer nem kétszer,mint leírtam a fáradtságra fogja.
2016. nov. 18. 14:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

egy hétvége, kettesben, nyugalomban

s ott, vagy utána beszélni erről

2016. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez kissé értetlen, hogy egy 30 éves férfi a 23 éves feleségét visszautasítja.

Több van a háttérben, mint amennyit neked előad.

Ezt csak kommunikációval lehet megoldani, újból és újból.

Addig kell rágni a fülét, amíg el nem mondja, hogy mi baja van valójában.

2016. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak magunkról olvasnèk. Én változtatni szeretnék ő nem. Ha megvan a megoldás oszd meg velem is.
2016. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket lepasszolni kettesben lenni ez a megoldas kozos hetvege meleg zihany finom vacsi zene egymasra figyeles.

Ennyi a titok

2016. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet semmivel sem hosszútávon kezelni, sajnos.


A kommunikáció meg a szokásos praktikák -terápia, fehérnemű, vacsora, programok, maszzázs és egyéb vágykeltők- arra jók, hogy átmenetileg, értsd: néhány alkalommal újra visszatér a tűz, utána laposodik minden újfent.


Szerintem az eltérő szexigény az emberiség óriási és nagyon régi problémája, nem véletlenül van ennyi válás, megcsalás és kínlódás ezügyben.



(Természetesen a kapcsolatok megromlásának millió más oka is lehet)

2016. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Csak magamból tudok kiindulni, szóval előrebocsátom, hogy ez az én sztorim, nehogy magadra vedd, korántsem biztos, hogy nálatok ez a helyzet:

nálam akkor volt ilyen, amikor az ex-feleségem már teljesen az agyamra ment, nem bírtam már elviselni a hülyeségeit. De ez akkor még nem tudatosult bennem, csak én is állandóan fáradtnak, kiégettnek éreztem magam a dugáshoz, de úgy gondoltam, hogy a meló miatt vagyok fáradt, mert elég sokat dolgozok.

De miután leléceltem, akkor jöttem csak rá, hogy valójában ő fárasztott le a marhaságaival, mert most is ugyanannyit dolgozok, viszont folyton dughatnékom van.

2016. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 lutaker ***** válasza:
6%
Lurkot adjatok a nagyiekhoz gyakran tobb napra,mert az nagyon gatolja az egyuttleteteket...kolykek sokszor akadekok en meg intezetbe is adnam,hogy ne menjen tonkre a kapcsolat.
2016. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!