Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nőkre mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nőkre mondják, hogy felszínesek, pénzéhesek, stb. , mikor csak a férfiaknál látni gyakorlatban, hogy ezek alapján keresgélnek párt?

Figyelt kérdés
Például a férfiaknál ALAPVETŐ, hogy még Tinderen is kiírják a magasságukat, illetve volt olyan, aki azért utasított el engem, mert nem vagyok elég magas hozzá (15 cm-rel volt magasabb, ami kb. a semmi kategória szerintem). Párkeresésnél előre azon gondolkodnak, hogy mennyi pénzbe kerül fenntartani egy nőt, mintha csak az autójukról lenne szó, sikertelen randik után azt számolgatják, hogy ezzel mennyi pénzük veszett kárba, szakítás után meg azt nézegetik, hogy így mennyi pénzük marad pluszban hóvégére. Én ilyeneket nőtől még nem láttam vagy hallottam soha, kizárólag férfiaktól.
2016. nov. 19. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Megint meg fogom sajnálni szegény nőket, milyen szar lehet nekik átélniük a párkeresés folyamatát... :'(
2016. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Mert a férfiak mondják. Én már oviban is tudtam, hogy a lányok sokkal értelmesebbek.
2016. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Általában a férfiaknak ez a kis százaléka, akik bejönnek a nőknek, (ugye tinderen csak kép van) könnyen válogathatnak, mert úgyis találnak más valaki sokkal jobbat, ugyanez igaz egyébként a legtöbb nőre is. A netes húspiacon sajnos ez játszik, nincs is esély, hogy megismerjék a felek egymást, és kialakuljon a tényleges vonzalom, ahol nem számít az a 2 centi.


A pénzes része megint egy más dolog, sajnos ebben a defektes társadalomban egyre több az olyan nő, akiknek az egzisztenciális helyzet is sokat nyom a latba, a férfiakba meg azt nevelték tévesen, hogy meg kell venni a nő idejét, drága vacsorákra hívni, hogy aztán az ágyba vihessék. (és néhány nő ezt ki is használja) Így az alap feltételezés téves, hogy pénzben számolgatnak, holott pont hogy akkor tudnának egy rendes kapcsolatot, rendes randit kialakítani, hogyha a drága kávézgatás, vacsora helyett egy egyszerű sétálás lenne egy parkban, aztán ha megvan a vonzalom, akkor leülni valahova és ölelkezni, csókolózni stb.

2016. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Egyszerűen azért, mert már az első randin deficitbe kerül a férfi, és ha párkapcsolat lesz belőle, akkor ezután csak rosszabb lesz a helyzet. :) Amúgy rengetegszer randiztam már, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor ajánlotta fel a csaj hogy felesbe fizessünk...
2016. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

1-es, hidd el, elég szar... Kideríteni, kiszelektálni és offolni azokat, akik:

-Csak egy darab húsnak néznek, egy lyuknak, amit be kell tömni, vagyis csak 1 lennél a sok közül.

-Mind1, csak legyen valaki alapon szinte megfojtanak a ragaszkodásukkal, miközben alig ismeritek egymást, majd ha ez félelmet kelt és pattintod, szemét, válogatós qrwa vagy, és dögölj meg!

-Még mindig anyuval élnek, aki mos, főz, takarít rájuk, és ezt a szerepet kéne betölteni...

2016. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 És nyilván a rossz randi után nem azon jár az eszed, hogy milyen kár, hogy nem olyan a lány, amilyet szeretnél magad mellé, vagy mit csináltál rosszul, stb., hanem hogy ezzel most deficites a költségvetésed. Nagyon érzelmes és romantikus lehetsz.
2016. nov. 19. 21:07
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

"15 cm-rel volt magasabb, ami kb. a semmi kategória szerintem"


De ha a pasi lenne alacsonyabb 2 centivel, akkor már komoly problémává válna a magasság kérdés. :)


Én pl azért írom ki a magasságom, mert így csak olyanok keresnek, akik velem egy magasak vagy alacsonyabbak, aki meg magasabb, az tovább is léphet.

A pénzt pedig sosem számolom, hogy mennyi megy el egy randin, mert én hívom el a lányt, természetes, hogy én fizetek, de a következő randin már ők szoktak meghívni. Ha pedig már kapcsolatban vagyunk, utána már úgyis kölcsönösön fizetünk. Olyan kapcsolat pedig úgysem létezik, ahol nem kell pénzt kiadni, szóval felesleges a számolgatás. :)

2016. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
#6: Szar? Ne viccelj! Mindig kiderül rólatok, hogy azokhoz a nagyképű, népszerű, agresszív, jóképű gyökerekhez vonzódtok, aki szarba se néz titeket, aki a puncitokra hajt, aki lekever néhány atyait, mielőtt kinyitnátok a szátokat. Kell nektek az izgalom, a pörgés, a konfrontáció. Nekem ebből van k#rvára elegem, hogy száz esetből száz esetben ez történik.
2016. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#9 Talán nem olyan lányok között kéne válogatni...
2016. nov. 19. 21:14
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

#6

"Csak egy darab húsnak néznek, egy lyuknak, amit be kell tömni, vagyis csak 1 lennél a sok közül."

Mondjuk nem csak a top srácok közül kellene válogatni, akik megtehetik, hogy csak lyuknak nézzék a lányokat. Mert bármennyire hihetetlen, de több oylan srác van, aki komoly kapcsolatban gondolkodik, és nem csak egy menetben.

"Még mindig anyuval élnek, aki mos, főz, takarít rájuk..."

És ennek mi köze a vonzalomhoz? Ha szeretsz egy srácot, akkor nem tök mindegy, hogy az anyjával él vagy sem? Nem mindenki teheti meg, hogy csak lazán elköltözzön a szüleitől.

Persze nyilván nem kell hagynod, hogy az anyját helyettesítsd, de nem is feltétlenül várnák el az ilyen srácok.

2016. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!