Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme sajnálni a betelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme sajnálni a beteljesületlen, vagy beteljesült, de véget ért kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Például az exemmel történt szakítást feldolgoztam, már semmit nem érzek vele kapcsolatban,nem érdekel, nem hiányzik, ellenben egy nyáron történt viszonzatlan szerelmet nem tudok lezárni, és már a depresszió határát súrolom. F

2016. nov. 21. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálni és emészteni magad miatta semmi képpen nem éri meg. El fog múlni, vagy szép lassan / vagy villanás szerűen!
2016. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelme persze, hogy nincs de én sem tudom elfelejteni, minden percben eszembejut pedit alig történt valami. Talán azért van ez mert mivel nem jött össze nem ismertük meg igazából és az idealizált kép maradt meg bennünk róla. Még mindig azt hisszük ő volt a tökéletes pedig ha ö lett volna nem lett volna egy érzéketlen beképzelt idióta. :)
2016. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Ugyanígy vagyok...alig történt valami, és mégis itt tartok. Úgy gondolom csak az idő segíthet, vagy villanásszerűen, mással...
2016. nov. 21. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme, ez is a gyász része. Egyébként sem tudsz sokat tenni ellene :)
2017. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A sajnálat, önsajnálat egy zsákutca, sőt annál is rosszabb: egy kátyú, ami egyre mélyebbre visz. A gyász egy másik dolog, egy meglévő valaminek az elengedése, aminek megvan a maga folyamata. Az hasznos.

Az önsajnálattal csak valaminek a hiányát erősíted.

Úgy gondolom, hogy a dolgok átgondolása és a megoldáskeresés nagyon fontos lenne ebben a helyzetben. Nem közvetlenül a társkeresésre gondolok, az könnyen görcsös lenne ilyen helyzetben, és egy egészségtelen, rossz kapcsolathoz vezetne. Nem jó, ha alulpozicionálnád magad, vagy társfüggőségbe csavarodnál...

Azt próbáld megtudni, hogy milyen hasznos dolgot tanított neked ez a csalódás... akkor szerintem könnyebben túlteszed magad rajta. Aztán ha elfogadod magad magányban is szeretetben, önsajnálat nélkül, akkor megalapoztad, hogy egészséges párkapcsolatban is megálld a helyed.

2017. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen de nem tudok a helyzettel mit kezdeni sajnos van olyan hogy nem ismerhetjük meg soha egymàst ezt el is fogadtam mert egyszerűen amit képet kialakitott rolam az egyàltalàn nem pozitiv és el is mondta igy meg nem fogom bizonygatni ugy sem hinné el !Igy lezàrtam a beszélgetêst!
2017. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te nem lezárni nem tudod,...megemészteni!! Nem lehet?

vannak online pszichológusok kérdezz rá!:) Én is hasonló cipőben járok két hónapja megértelek valahol..

Minden jót neked! /41/N/

2017. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem egyszerű... Talán az segít, ha elgondolkodsz a történteken, de nem keresed az illető társaságát, hanem ismerkedsz folyamatosan.
2017. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!