Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti örülnétek ha ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek ha ajándékba kapnátok a párotok múltbéli gondoltait?

Figyelt kérdés

Most leszünk egy évesek a párommal, de a kálváriánk 4 éve kezdődött. Én első látásra belezúgtam, mint vakkomondor a Dunába, de ő nem viszonozta az érzéseim, két évre rá megint össze jöttünk, aztán megint szétmentünk, de a közös szerencsétlenkedés és a szexuális dolgaink mégis össze tereltek minket.


Én ha nagyon kiakadtam mindig blogoltam a privát blogomba az érzéseimet, gondolataimat, vele kapcsolatban is.


Egyszer úgy hozta a szó, hogy bemásoltam neki a legelső hozzákapcsolodó bejegyzésem, s ekkor mondta, hogy szívesen olvasná még a többit is, de nem mutattam meg.


Most, hogy végre tényleg komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat, megmutatnám neki. Kinyomtattam, bekötöttem, mintha egy rendes könyv lenne.


Nem sok olvasnivaló, mert nem minden percünk lett dokumentálva, de a legmeghatározóbbak igen, jóformán napjainkig.


2016. nov. 21. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a megosztott bejegyzés tetszett neki, akkor szerintem jó ajándék. :)

Akkor veszélyes, ha félreérthető - tudod, mint a romcomokban, belenéz a pasi a csaj naplójába, és azt látja, hogy eleinte utálta, leszólta, minden baja volt vele a viszonzatlan szerelem miatt, és azóta hiába változtak meg a dolgok, azért ez szíven üti az embert...

Persze a romcomokban mindig hepiend a vége, de azért érted, mire gondolok. :D Szóval ha nincs benne olyan, amivel megbánthatnád, akkor ez egy őszinte és bizalmas ajándék.

2016. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen van benne finomhangolt szidalmazás. Nagyjából tudja, hogy miket gondoltam róla, mert élőben is elmondtam neki, hogy mekkora kukifejnek gondoltam amikor egyik másik esemény történt :)

Nem is lehetett volna azt az időszakot finoman venni. De semmi obszcén, sőt egy itteni kérdésemet is megmutattam neki, ahol a válaszolok elhordták mindennek.

2016. nov. 21. 12:43
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Szuper, én is örülnék ilyesminek. :) És csak az számít, hogy még amin keresztül mentetek, annak ellenére is vagytok egymásnak.
2016. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kedves ajándék, jó ötletet adtál. Az én párom biztos örülne ilyesminek!
2016. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!