Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy ebből később gond lehet?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt, ő egyre többször hozza szóba az összeköltözést, aminek nagyon örülök.

A hétköznapokban érzem hogy szeret, foglalkozik velem , nincs semmi gond ezzel.

Viszont ha nekem valami nem tetszik, és szólok, akkor ahelyett hogy megbeszélnénk, ő egyből támadásnak veszi és tiszta ideg lesz, egyre csúnyában beszél velem.


Épp a napokban beszéltük meg hogy nem akarjuk egymást elveszíteni és hogy próbáljuk meg higgadtan kezelni és normálisan megbeszélni a dolgokat...


Este is összekaptunk, én szinte meg se szólaltam mert amikor tisztázni akartam a dolgokat akkor elfordult és hogy hagyjam inkább aludni.

Utána mikor mondtam neki hogy egyre csúnyában beszél, annyit mondott mert te se veszed észre hogy beszélsz...



Holott meg se szólalhattam, mert el lettem csitítva...


És ezt mostanába csinálja, hiába ő hozta fel, hogy beszéljünk meg mindent...

Egyből robban és azt mondta én tettem ilyenné...


Egyre tiszteletlenebb és ha ezt felhozom neki egyből visszavág meg támad...


Nem tudom mit tegyek, mert ha nem veszekszünk akkor tökéletes minden...

De én már nem merek neki szólni semmiért, mert csak vita lesz belőle, viszont ha bánt valami jó lenne megbeszélni..

Pl ha ma felhoznám neki a tegnapit este, azonnal bocsánatot kérne és megtudnánk beszélni...utólag..


Lehet ezen javítani?

Én 22 N , ő 24 F


2016. nov. 22. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az exemmel is ez volt a helyzet, kb 3 év után. Nem is tartott utána sokáig, max fél évig.
2016. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akar foglalkozni a sirámaiddal. ('hogy miért, azt nektek kell tudni!)
2016. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, miért vagy még vele. A második után ki kéne dobnod, mert csak lehuz és ha nem hajlando változtatni, semmi értelne az egésznek.

ja és ossze ne koltozz vele!

2016. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem veszekedtek, akkor minden tökéletes...

DE rendszeresen veszekedtek, nem tudjátok megbeszélni, ha gond van, téged nem hallgat meg, veled szemben viszont agresszív (verbálisan), ha elmondod, mi a gond.

Akkor ezt most úgy akarod megoldani, hogy innentől te nem szólsz semmiért, mindig úgy fogsz tenni, mintha minden csodálatos lenne, hogy ne húzd ki a gyufát? Mert ha szólsz, akkor ő kiakad, és kezdődik a balhé?

Már most ott tartotok, hogy akkor is te vagy a hibás, ha meg se szólalsz, és ku.ss a neved ebben a "kapcsolatban".

Nagyon jól látod, hogy nem tisztel, és nem tart téged egyenrangúval saját magával.


De egyébként, nincs semmi probléma, minden jól működik. Mikor? Amíg dugtok, nem veszekedtek? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

2016. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos igazad van.

Most is írtam neki,hogy hazaértem és remélem jól van (annak ellenére hogy tegnap összevesztünk)

De gondolom AnnYira gépezik meg játszik, hogy válaszolni sem ér rá... ami engem szintén zavart és ha felhoztam ebből is az jött le neki, hogy engem zavar hogy játszik.


Pedig nem, csak az zavar, hogy a játék mögé szorulok...

2016. nov. 22. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:

"én tettem ilyenné"

ez nem semmi, szerintem durva jel, hogy téged hibáztat a bajaitokért. azaz ahogy te viselkedsz, meg ahogy ő viselkedik, azért is te vállalod a felelősséget.


az az érzésem, hogy addig vagytok jól együtt, míg nem szólsz, hogy valami zavar. azaz amíg hallgatsz, amíg a békére törekszel. azaz lesarkítva: amíg minden úgy megy, ahogy neki tetszik.


a barátommal egyébként azt találtuk ki, hogy "majd holnap megbeszéljük". nagyjából működik is, ez nem csak duma, hogy ne beszéljük meg sose. sokszor maga hozza fel, hogy mi történt előző nap, ami szívmelengető érzés. tényleg nem kell mindent a pillanat hevében, idegesen kitárgyalni.


hozzáteszem, ha azzal kezdem, hogy már megint ez van, vagy érzékelni lehet, hogy őt hibáztatnám, ő is azonnal totálisan kiakad. addig mondd, akkor mondd, amíg még szépen tudod. ne várd meg a robbanást.

2016. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

minek kell az ilyet erőltetni

annyi az egyedülálló pasi, mint a szemét

2016. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!