Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (tanár-diák)

Figyelt kérdés
Esti gimnáziumba járok, felnőtt képzésre, felnőttek közé és jómagam is már az vagyok igaz még fiatal.Tanít engem egy tanár,aki az igazat megvallva apám lehetne, de! Amióta beiratkoztam ebbe az iskolába folyamatosan néz,órákon is feltűnően csak velem tartja a szemkontaktust, mosolyog, és csak az én nevemet tudja mindenki másét megkérdezi. A folyóson is ha meglát egyből mondja a nevemet és kérdezi mi újság van velem.. Vizsgáztam nála és kb semmit nem tudtam, de mosolygott és ennek ellenére is jó jegyet kaptam. Azóta pedig amikor sétál a folyóson mindig rám kacsint és ismételten mosolyog. Mit jelenthet ez? Hangsúlyozom soha nem volt köztünk semmi!! Vélemények? Légyszives normálisan válaszoljatok!!!
2016. nov. 22. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam ugyanez volt a helyzet kb. De azért, mert èn voltam az egyetlen aki figyelt órán és én tudtam a jó válaszokat. A dolgozataim is mindig 5-ösök voltak. Csak az èn nevemet tudta. Aztán egyszer nem tudtam felkészülni vizsgára és átengedett ugyanúgy nègyessel.


Lehet csak szimpatikus vagy neki stb. Ebbe nem kell belemagyarázni semmit. Mondjuk arra vigyázz, hogy az érettségin ez nem fog kisegíteni ès hiába mosolyogsz, ott nem engednek majd át.

2016. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a mintadiák, az óráin se nagyon figyelek, mindig valakivel beszélgetek, de akkor is inkább rájuk szól és nem rám..
2016. nov. 22. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán emlékezteted a lányára, szimpatikus vagy neki. Inkább lányának tekint, mint, hogy tetszenél neki szerintem. Vagy legalábbis remélem :D
2016. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fia van elvileg :D :D
2016. nov. 22. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Megdugna. Ehhez azért nem kell atomfizikai végzettség, hogy kikövetkeztesd.
2016. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem én, pszichológia sok embernek nem kenyere...., deee...

Ez komoly?

2016. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!