Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel fordult már elő ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kicsit összekaptunk, ritkán van ilyen, de durva dolgokat vágott a fejemhez. Olyanokat is, melyekről nem tehetek. Persze én is oltogatram aztán rendesen. Eltelt három nap, nem is szóltunk egymáshoz. Majd egyszer csak arra érek haza, hogy a nyakamba ugrik, majd leteper, s elkezdtünk egy hatalmasat szeretkezni. Közben beszélt, hogy "Bocsáss meg, az én hibám", és azt, hogy "dugj meg, dugj". Csak így random békülős szex... Az aktust követően megbeszéltünk mindent, tehát okokat tudom, nem erre kell a válasz, hanem hogy volt-e már valakinek ebben része.

2016. nov. 22. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha. Te vagy az első ember a világtörténelemben, akinek békülős szexben volt része. Gratulálok! Bizonyosan felterjesztenek a béke Nobel-díjra, hiszen ez annyira újszerű és forradalmi megoldás, amely akár még az USA és a Közel-Kelet problémáit is megoldhatja! A világ nevében köszönjük ezt a kérdést!
2016. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első :DDDDD feldobtad az estém, köszi :D

amúgy igen, fordult már elő

2016. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem, és nem is hiányzik 25L
2016. nov. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!