Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nőknek milyen igényeik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek milyen igényeik vannak fizetés terén? Milyen összeg az, amikor még szóba álltok a férfival?

Figyelt kérdés
Minimum összeg.

#fizetés #pénz #gumabugyi
2016. nov. 26. 17:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
9%
Amelyiknek fizetése van az melós.
2016. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
41%

Engem is érdekelne. Hozzászólni csak annyit tudok, hogy gyakran látom a "160 ezret" és a "s2@ros" szót egymás mellett.

30/f

2016. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
22%
Ja, ez így megy manapság?
2016. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%

Nálam amelyik nőnek ilyen jellegű igényei vannak, az alapból sztornó.

És te is ezt gondold végig kérdező, hogy amelyik nő a fizetésedet is nézi, az nem a valódi szerelmet, érzelmeket, vonzalmat keresi, hanem csak egy anyagi eltartót.

Persze ha neked megfelel, hogy a szexért veszel neki bundát, meg elviszed utazgatni, drága vacsorákra, akkor belemehetsz, de mondjuk akkor már inkább érdemes prostikhoz járni.

2016. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
23%
legalább netto 500 ezer ft. senki nem akar nyomorogni egy pasi mellett 24/N
2016. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%
Ne keverd a nőket a k-rvákkal.
2016. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

Sosem szálltok le erről a témáról mi?


Sosem érdekelt hogy mennyi a fizetése az adott férfinak. A legkevésbé sem. Már csak azért sem, mert én nem szeretem ha helyettem, vagy nekem akar fizetni valamit. Max. az első randi, utána nem. Jól keresek, és nem szorulok rá egy férfi pénzére sem. Anyagilag független szeretnék maradni. És ebből nem engedek.

Én egészen mást keresek egy férfiben!

2016. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%

Ez a téma annyira uncsi.

Lepattintott egy srác engem is egyszer, mert meg mertem kérdezni mivel foglalkozik.

Nem érdekel. Az anyagi helyzetet másból is le lehet vonni, amúgy is mindegy kb, a lényeg az ápoltság.

(Addig egy ilyen észlény se viszi a beszélgetést, hogy amúgy én is dolgozom suli mellett)

2016. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
2%
4-5 ezer euro. Nem szorakozunk forinttal, a normalis eletszinvonal pedig igenis fontos.
2016. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
17%

5! Mellette nyomorogni biztos nem fogsz,mert az nem Mo fog dolgozni! :D

Amúgy te ezt komolyan gondoltad? :D Ha igen,lehet vénlány maradsz,ha csak ki nem fogsz egy trottyos milliomost,aki im.potens és kirakatnak akar majd téged!

2016. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!