Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akar? Esélytelen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar? Esélytelen és felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy srác azt mondta megfogta a külsőm és a belsőm is. Azt mondta hogy ő még nem áll készen.. Ez most csak kifogás? Mert azt felajánlotta, hogy legyen barátság extrákkal, de a kapcsolat mégsem játszik. Van olyan, hogy valaki megfog külsőre és belsőleg is, de mégsem akarsz tőle kapcsolatot?

Kicsit nem értem a helyzetet, mert ha nekem valaki tetszik mindenhogy akkor akarok tőle komolyat is nem csak barátság extrákat

21/l


2016. nov. 28. 16:30
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
Nagyon tapasztalatlan vagy. Ez azt jelenti, hogy megdugna és a személyisége sem akkora rettenet, hogy ne lehessen előtte és utána is kibírni, ha két szót kell veled váltani a pina kedvéért.
2016. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hazudik. Csak a külsőd fogta meg.
2016. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem megfogtam belsőleg :) vagyis nagyon sokszor elmondta, hogy szereti a belső tulajdonságaimat, hogy őszinte vagyok, nem kavarok mindenkivel stb
2016. nov. 28. 17:03
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
Hát akkor megfogta az is. Bár nem értem, hogyha ez ennyire egyértelmű és biztos, akkor minek a kérdés.
2016. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert nem értem hogy ha valakivel tényleg stimmel minden, mert tényleg az latszik rajta hogy bejovok neki minden téren akkor miért nem akar komolyat, miért csak barátság extrákkal :)

Kíváncsi vagyok hogy volt e már valaki ilyen helyzetben :)

2016. nov. 28. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, en voltam ilyenben 1 evig egy sraccal. Vonzonak talalt kulsoleg, belsoleg pedig szeretett mint embert. Egyvalami hianyzott: az a bizonyos szikra. Az valasztja el szerintem a baratsag extrakkal kapcsolatot a rendes kapcsolattol. Persze ez csak az en meglatasom. 26/L
2016. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyi, ha annyira tetszene a belsőd, akkor kellenél neki, és nem csak szexre. Amúgy nem érzed megalázónak ezt a felkérést? Ha nem, akkor én kérek elnézést.
2016. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!